Діючі акційні пропозиції від "Діабаз"

Тільки у нас: гранітні бордюри за ціною бетонних!

Наша компанія проводить чергову акцію для власних клієнтів. Реалізуємо паркові гранітні бордюри за зниженою вартістю.

На сьогодні купити будматеріал можна за ціною бетонного! А саме, придбати нестандартні кам’яні бордюри (поребрики) розміром 50х20х6 см та 60х20х6 см, що гармонійно поєднується з гранітною бруківкою нашого виробництва. Вартість погонного метру бордюрів складає всього 150 гривень. А це лише на 10 грн дорожче за ціну меншнадійних бетонних аналогів.

Ви можете ознайомитись із цінами на інші види садових бордюрів за посиланням.

Поспішайте оформити замовлення, пропозиція обмежена:

Оформити замовлення

 

Осіння пропозиція: бруківка гранітна за зниженою ціною!

Осінь тільки наступає, а у нас ціни – тануть! Поспішіть купити бруківку за зниженою ціною!

Оформіть замовлення по телефону або через сайт компанії, та отримайте можливість придбати бруківку габро (граніт чорного кольору) розміром 50х50х50 мм за ціною всього – 850 грн. за тонну, або бруківку покостівка (сірий граніт) розміром 50х50х50 мм лише – за 1150 грн. за тонну. Акційна пропозиція діятиме до повної розпродажі готової продукції зі складу компанії. Виходячи з розрахунку, що одна тонна вміщує 8 кв. метрів, можна отримати орієнтовну вартість одного квадратного метра бруківки. А саме – 106 грн. за 1 кв. метр з бруківки габро та 144 грн. за 1 кв. метр з бруківки покостівка! Замовляйте акційну бруківку зараз, і отримаєте упаковку в мішок типу "біг-бег" у подарунок!

Ознайомитись з повним переліком асортименту бруківки та актуальними цінами на неї від нашої компанії, ви можете за посиланням.

Поспішайте, пропозиція на гранітну бруківку обмежена!:

Оформити замовлення

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть