Від чого залежить вартість гранітних бордюрів

Гранітні бордюри можна зустріти на кожній вулиці у кожному місті. Вони формують наші дороги, відокремлюючи їх від газонів, під’їздів, узбіч доріг і призначені в перше чергу для зміцнення дорожнього покриття. Бордюр завжди вище дороги, і в цьому ще одне його призначення – він обмежує й направляє потоки води після сильних злив. Сьогодні існує дуже широкий вибір прямолінійних бордюр для облаштування дороги, які поділяються за своїм призначенням на:

  • ГП-1 (призначення – для відокремлення проїзної частини вулиці та внутрішньоквартальних проїздів від тротуару та газону);
  • ГП-2 ( призначення – для відділення проїзної частини дороги від тротуару в тунелях, на з’їздах та розподільних смугах);
  • ГП-3 ( призначення – для відокремлення проїзної частини дороги від тротуару на мостах та шляхопроводах);
  • ГП-4 (призначення – для відділення доріжок то тротуарів для пішоходів від газону);
  • ГП-5 (призначення – для відокремлення тротуарів або пішохідних доріжок від газону);
  • ГП-В (призначення – для облаштування в’їзду з дороги на тротуар.

Вартість прямолінійних гранітних бордюрів

Як формуються ціни на бордюри

Від чого залежить вартість бордюр? В першу чергу родовище граніту дуже впливає на ціну гранітних бордюрів. Львів – чисте й гарне місто, багато в чому саме завдяки якісному матеріалу, з якого здійснюється облаштування вулиці міста – це бруківка та гранітні бордюри. Крім того, що бордюри з граніту міцні, вони додатково й естетичні (гранітний бордюр з різних родовищ відрізняється за малюнком й щільністю).

Коли бачиш вулиці з бруківки найкрасивішого міста України Львова, багато людей бажають мати такий же вигляд свого власного подвір’я. Тому виникає кілька питань у наступній послідовності: Бордюри грабо-Вартість-Львів? Що означає – в чому особливість таких бордюрів, яка їх ціна та де придбати. Спробуємо надати максимум корисної інформації.

Наша компанія пропонує самі якісні й довговічні бордюри, котрі не перевищують свою справжню вартість. Гранітні бордюри виготовляються із застосуванням новітніх технологій обробки каменю. Якість обробки впливає на його довговічність і міцність. Для збільшення терміну служби, на одну або кілька сторін бордюру наносять фаску – спилюють кут, що збільшує стійкість виробу й надає йому більш привабливий вид.

Ціна на бордюри габро в нашій країні коливається від 75 до 420 гр. за метр погонний (це залежить від матеріалу). Купити такий бордюр можна в будь-якій кількості, будь-яких розмірів, від 500 до 2000 мм. Але стандартна довжина бордюру з натурального каменю складає 600-1700 мм. Варто пам'ятати, що вартість прямолінійних гранітних бордюрів хоч і вище їх бетонних аналогів, але це виправдано. Значна різниця в зіставленні цих виробів за якістю й довговічністю ставить гранітні бордюри на перше місце.

Де придбати якісні гранітні бордюри?

Це зробити достатньо просто, слід лише зайти на наш сайт, вибрати необхідну позицію товару та залишити замовлення. У нас можна замовити оптом або в роздріб гранітні бордюри, ціна яких вас приємно здивує. На сайті ви ознайомитеся з усім переліком наших послуг і товарів представлених у прас-аркуші.

Крім якісного товару, наша компанія також пропонує спеціальну програму для своїх покупців – при замовленні великої партій гранітних бордюр діють оптові ціни, а також «При купівлі бордюр+бруківка ми робимо знижку».

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть