Гранітний бордюр та його різновиди

Кожний, хто приїжджає до Львова, у першу чергу відмічає його вроду та європейську стилістику, яка досягається за рахунок стародавньої архітектури та вулиць з бруківки (брущатого каменю). Як відомо, кожна вулиця складається з двох частин – по якій рухається транспорт та тротуару. Для того, щоб їх розділити використовують дорожні гранітні бордюри.

Бордюр (або поребрик) з граніту є незамінним матеріалом, який застосовується при влаштуванні покриття тротуару, майдану, доріжки, різноманітних майданчиків (дитячих, спортивних) й дворів за допомогою тротуарної плитки та гранітної бруківки. Він виконує крім захисної функції, ще й естетичну (оформлення).

Крім дорожнього, також є й декоративний (або садовий) бордюр, котрий є дуже популярним в ландшафтному дизайні. Він має достатньо широкий діапазон кольору та різновиду, що дозволяє реалізовувати у життя будь-які дизайнерські рішення. Такий бордюр у Львові ви можете придбати в нашому магазині за оптимальною ціною.

Чому в будівництві доріг частіше за все обирають саме гранітні бордюри? Львів – велике місто, де дуже багато різноманітного транспорту, а граніт – дуже міцний, тому бордюри, виготовлені з такого матеріалу здатні витримувати навіть дуже сильне навантаження. Вони більш стійкі до примх природи, мають високий термін експлуатації та легко укладаються.

Види гранітних бордюрів

  1. Прямолінійні гранітні бордюри – використовують для відокремлення проїзної частини вулиці від тротуару та газону, у тунелях, на мостах тощо.
  2. Радіальні гранітні бордюри – застосовують для тих же цілей, але на місцях з закругленням.
  3. Нестандартні бордюри – призначені для оформлення території біля меморіалів і храмів, приватного подвір’я та корпоративних територій, де є потреба використання нестандартних декоративних рішень (виготовлюються за спеціальним запитом). Можуть бути шліфовані, поліровані та термачені.

За засобом виготовлення бордюр може бути

  • двосторонній колотий (у такого бордюру бокові сторони не оброблюються, тому мають нерівну поверхню);
  • пиляний (у цього бордюру всі грані оброблені за допомогою алмазної різки);
  • полірований (у нього відполіровані 2 або 3 грані);
  • бордюрний камінь з термообробкою (в цьому випадку грані бордюра обробляються за допомогою пальника, завдяки чому текстура граніту ще чіткіше проявляється).

Якщо ви шукаєте якісні тротуарні гранітні бордюри у Львові, то вам варто відвідати сайт нашої компанії, де представлено широкий асортимент даного будівельного матеріалу. У нас ви знайдете якісні та міцні бордюри з граніту, котрі мають високий строк експлуатації. Крім того, наша компанія завжди розробляє спеціальні пропозиції для наших клієнтів. Так, якщо ви придбаєте бордюр+бруківка, то отримаєте суттєву знижку.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть