Гранітна бруківка пиляна на львівських вулицях

Завдяки застосуванню різнопланових технологій видобування та обробки природного каменю, наша компанія здатна виготовляти бруківку гранітну різних видів та габаритів. Однією з найпопулярніших у Львові є пиляна гранітна бруківка. Вона легко вкладається на міських тротуарах, автошляхах, паркуваннях і площах, не створюючи при цьому незручностей мешканцям та гостям Львова.

Мінімальні шви та зручність укладання викликані в першу чергу будовою тротуарної бруківки пиляної. Кожен окремий брусок з природного каменю має рівно спиляні сторони. Верхня грань може бути оброблена термічно, що збільшує витривалість та міцність бруківки гранітної.

Переваги пиляної гранітної бруківки

Безпосереднє виготовлення даного виду продукції відбувається у Житомирі. А реалізуються ці бруски вже у будь-який населений пункт України, у різній кольоровій гаммі (залежно від родовища природного каменю). Що дозволяє застосовувати цей матеріал при оздобленні різних садових доріжок і площ, формуючи різнокольорові малюнки.

Завдяки структурі пиляної гранітної бруківки, вкладати її дуже просто і зручно, що не скажеш про інший вид - колоту бруківку. Аже цьому створюється ідеально гладка поверхня і шви мінімальної товщини. "Дзеркальність" граней досягається використанням при обробці каменю алмазних інструментів.

Після виготовлення, цей матеріал повністю зберігає якості природного каменю – витривалість, довговічність та екологічність. Вимощені бруски такого типу стійкі до впливу морозів, сонячного проміння та дощу. Причому, тонкі шви між окремими каменями абсолютно не заважають випаровуванню води.

Бруківка гранітна та тротуарна плитка у Львові: як і де замовити?

Саме цей вид нашої продукції користуються значним попитом у жителів Львова та Житомира, оскільки він - економічно вигідний. Даний матеріал регулярно застосовують при будівництві тротуарів, паркувань, автодоріг. Замовити тротуарну гранітну бруківку пиляну можна у працівників нашої компанії (телефони менеджерів з продажу вказано на сайті). А зв'ясувати приблизну вартість за тонну брукіки граніт Ви можете переглянувши відповідний прайс-лист у розділі "Ціни".

Ми пропонуємо бруківку від виробника оптом та в роздріб. Кольорова гамма та габарити плитки залежать від потреб замовника, а ціна на бруківку тротуарну формується залежно від складності та об’ємів самого замовлення та необхідності доставки товару будь то у Львів, Житомир, чи у який інший населений пункт України.


Замовити та купити брусчатку тротуарную в Києві та області із граніту можна за посиланням. Низькі ціни та висока якість від виробника.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть