Доставка граніту в межах України

Компанія спеціалізується на видобутку і обробці природного каменю та виготовленні гранітних плит. Продукція реалізовується не тільки у Львові та Житомирі, але й в інших містах регіону.
Клієнтами нашої компанії є як юридичні особи так і пересічні споживачі, тому кожен бажаючий може замовити наш граніт в Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді чи Калуші. Товар буде доставлено в доволі стислі терміни.
Виходячи з побажань замовника наші менеджери підберуть найбільш зручний спосіб доставки гранітних виробів у ваш регіон проживання:

1. Самовивіз – замовник самостійно вивозить своє замовлення.

2. Організація доставки попутним транспортом - це найбільш зручний та економний спосіб доставки гранітних пам’ятників, виробів з габро і гранітних плит. Про подібне перевезення наших товарів компанія домовляється з водіями, що планують проїжджати безпосередньо через місто, в якому проживає клієнт, або через найближчий населений пункт. Такий варіант доставки граніту доступний як для Луцька, Ужгорода, Хмельницького, так і для будь-якого населеного пункту на території України.

3. Компанія готова організувати оформлення та доставку вантажів з гранітними пам’ятниками, плитами та іншими виробами в Росію та Білорусію через міжнародні кур’єрські служби, що функціонують на території України. Вартість на подібні вантажні перевезення визначатиметься індивідуально – залежно від об’ємів та ваги граніту, а також від відстані, на яку здійснюється доставка.

4. Доставка граніту в межах України здійснюється через усі популярні служби доставок, включаючи "Нову пошту", "ІнТайм" та "Автолюкс". Розрахувати орієнтовну вартість доставки кам’яних сходів, бруківки, стільниць, виробів з габро, граніту в Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Калуш чи будь-яке українське місто можна безпосередньо на сайті компанії з перевезень. Також можливе перевезення замовлень в якості збірних вантажів.

Терміни виконання замовлень та доставки

З’ясувати ж ціни на граніт у Луцьку чи в Ужгороді ви можете на сторінках нашого сайту або у наших кваліфікованих менеджерів. Наші працівники проконсультують вас щодо умов співробітництва, об’ємів можливого замовлення, асортименту наших товарів та можливості зробити нетипове замовлення граніту в Коломиї чи Калуші.

Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовника і його потреб. Тому термін виконання замовлення істотно залежатиме від заданих клієнтом параметрів гранітних виробів, об’ємів замовлення та складності. Однак усі замовлення, незалежно від об’ємів, виконуються максимально оперативно.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть