Гранітні підвіконня: класика, що гармонійно поєднується із сучасністю

Гранітні підвіконня сміливо можна назвати вічною класикою. Довговічність у поєднанні з відмінними експлуатаційними характеристиками та естетичними властивостями забезпечує виробам з граніту незмінну популярність.
Пропонуємо професійне виготовлення:

  • підвіконь за вашими власними ескізами
  • підвіконь стандартного типу
  • підвіконня у поєднанні зі стільницями
  • обробка гранітом віконних схилів та інших поверхонь

У нас ви можете замовити підвіконня та інші вироби як для внутрішнього інтер’єру приміщень, так і для зовнішньої установки. Наші спеціалісти готові надати будь-які консультації щодо експлуатації та особливостей догляду за гранітними виробами.

Переваги застосування гранітних підвіконь

Граніт склав серйозну конкуренцію мармуровим виробам, адже він набагато міцніше та твердіше, не реагує на вплив різних хімічних речовин та дуже стійкий до механічних пошкоджень. Це дуже зручний та красивий матеріал для виготовлення підвіконь та створення особливого затишку в інтер’єрі, який, мабуть ніколи не можна буде назвати немодним.

Перед усіма відомими матеріалами, що використовуються у будівництві сучасних приміщень, граніт має безліч переваг. Він не просто є дуже практичним в інтер’єрі, він на довгі роки дозволяє забути про наступний ремонт та заміну підвіконня.

Гранітний камінь виділяється низьким водопоглинанням, а тому пошкодити його надмірною вологою неможливо. Дуже висока стійкість до морозів, сильних забруднень роблять його дуже практичним в побуті. Довго зберігаючи свій первинний вигляд, підвіконня з граніту ніколи не зіпсує інтер’єру вашого дому чи будь-якого іншого приміщення. Дуже багате різноманіття відтінків та існуючих сьогодні фактур гранітних підвіконь дозволяє створювати найсміливіші та найоригінальніші дизайнерські рішення, адже підвіконня завжди є невіддільною частиною всього інтер’єру.

Гранітні підвіконня дуже добре зарекомендували себе не лиши в житлових приміщеннях, а в інших. Граніт наповнює будь-яку атмосферу комфортом, теплом та природною красою та дуже гармонійно поєднується із будь яким стилем.

Замовляйте виготовлення підвіконників у нас!

Наша компанія пропонує виготовлення підвіконь та інших виробів із граніту на замовлення та за стандартними проектами. Властивості майбутнього виробу визначаються побажаннями наших клієнтів. Ми працюємо у Львові, а також надаємо послуги на території всієї України. Сучасні технології та новітнє обладнання дозволяє нам робити абсолютно глянцеві або матові поверхні гранітових підвіконь, шліфувати або навпаки, зробити їх шорсткими. Все залежить від побажань наших замовників.

Підвіконня з граніту робляться різноманітної форми та будь-якого необхідного розміру. Ми виконуємо не лише типові замовлення, а й допомагаємо у розробці нестандартних виробів за формою та розмірами. Граніт в інтер’єрі – це найзручніше рішення для тих, хто мріє створити комфортну атмосферу для життя. Він абсолютно безпечний з точки зору екологічності та дуже простий в експлуатації. Це класика, що гармонійно поєднується із сучасністю.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть