Виготовлення унікальних та ексклюзивних виробів із граніту під замовлення

Облаштовуючи власний будинок згідно останніх інтер’єрних трендів, жителі Трускавця та Моршина все частіше звертають увагу на унікальні вироби з граніту. Будь-який виріб, втілений у цей витривалий, міцний та вельми естетичний матеріал, стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру, прикрасою ландшафту або ж оригінальним подарунком.

По суті ексклюзивні вироби з граніту – це будь-яка річ, виготовлена за індивідуальним замовленням клієнта. Найчастіше це різноманітні статуї, фонтани, гранітне оздоблення для каміну чи басейну, паркові та кімнатні фонтани, герби та медальйони для стін заміського будинку. Та навіть невеликі подарункові скульптури чи бюсти. Подібні речі прекрасно впишуться і в інтер’єр офісу впливової корпорації, і в скромну міську квартиру.

Ціни на вироби з граніту під замовлення

Слід зазначити, що вироби з граніту можна замовити під замовлення. Вони довговічні, а завдяки властивостям самого матеріалу витримають і зміни температур, і впливи вологи, не боячись при цьому механічних пошкоджень і подряпин. Форма, розміри та габарит цілковито залежатимуть від побажання клієнта.

Незважаючи на показну розкіш та "дорогий" вигляд, ексклюзивні вироби з граніту в Моршині стали доволі доступним товаром. Купити подібну річ чи замовити вироби з граніту під замовлення в цьому містечку, як і в розташованому неподалік Трускавеці, може практично кожен городянин.

Звісно особливості виробництва (кожна унікальна статуя, фонтан чи внутрішнє оздоблення для будинків виготовляються в єдиному екземплярі) вимагає певних витрат. В іншому ціна на яскраві і оригінальні вироби з природного каменю варіюється залежно від габаритів, складності обробки, бажаної текстури та термінів виконання замовлення.

Як замовити унікальні вироби з граніту в Трускавці і Моршині?

Видобуток та сучасні методи обробки природного каменю значно спростили і здешевили виготовлені з цього матеріалу речі. Це стосується навіть унікальних виробів з граніту. Саме тому сьогодні виготовлення ексклюзивних виробів із граніту – це лише питання смаку і бажань власника. А також, певною мірою, його фінансової спроможності.

Маючи у руках вражаючий дизайнерський проект, кожен житель Моршина чи Трускавця може звернутися до представників нашої компанії та замовити вироби з граніту під замовлення.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть