Хрести з граніту у Рівному та Львові

Традиція встановлення надгробних хрестів збереглася ще з часів раннього християнства. Встановлюючи хрести з граніту у Рівному, Львові та інших містах, мешканці певним чином віддають данину пам’яті своїм близьким. Це своєрідне свідчення любові, вдячності та останньої подяки.
Донедавна замовити гранітні хрести могли виключно заможні жителі Львова. Однак сучасні технології та новітня техніка значно спрощують видобування природного каменю, а отже й здешевлюють будь-які вироби з граніту. Це стосується і надгробків, і пам’ятників, і хрестів з граніту.
Купити гранітні хрести жителі Рівного та Львова можуть у представників нашої компанії. Ми пропонуємо найширший асортимент подібних виробів, виготовлених у різній кольоровій гамі, модифікаціях та розмірах.

Вибір матеріалу для хрестів

Ритуальний хрест, встановлений над могилою, можна вважати символічним актом розкаяння перед Богом. Саме тому їх встановлюють одразу після похорону.
Однак цей дерев’яний хрест явище тимчасове. По-перше, дерево доволі швидко псується. По-друге, після просідання землі на могилі є можливість встановити більш значний пам’ятник.
Обираючи матеріал для довговічного пам’ятника жителі Львова та Рівного все частіше звертають увагу на природний камінь. Гранітні хрести, ціна на які цілком доступна містянам, чудово витримують перепади температур, морози, дощі та сонячні промені. При цьому зовнішній вигляд виробу зберігається протягом багатьох років.
До того ж, хрести з граніту "не бояться" механічних пошкоджень, що тільки підвищує їх довговічність.

Ціна на гранітні хрести у Рівному та Львові

У Львові та Рівному готові гранітні хрести можна купити в будь-який зручний час. Вартість такого гранітного виробу цілком залежатиме від термінів виготовлення, розмірів та типу обробки природного каменю.
Ціна на гранітні хрести розмірами 30х40х8 орієнтовно складатиме 640 грн. Хрест 80х40х8 обійдеться в 1400 грн. Більші моделі 1,0х50х8 та 1.20х60х8 коштуватимуть 2050 грн. та 2970 грн. відповідно.
Замовити ж більш унікальні гранітні хрести, ціна на які коливається залежно від розмірів, можна у працівників нашої компанії. З огляду на усю важкість ситуації, вони докладно розкажуть від чого залежатиме ціна, скільки часу піде на виготовлення гранітного хреста з технічною фаскою розмірами 80х40х8.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть