Натуральний природний камінь - граніт: види та властивості

Граніт різних відтінків та видів з давніх часів використовувався для будівництва, облицювання та декорування палаців та соборів, міських площ, фонтанів. В першу чергу це пов’язано з довговічністю цього каменя та його природними властивостями:
• волого-, вогне- та морозостійкістю;
• стійкістю до стирання та механічних пошкоджень;
• екологічністю.
Завдяки сучасним технологіям видобування та обробки, цей якісний матеріал став значно доступнішим. Придбати продукцію з різних видів граніту можна в компанії "Діабаз". Фото-каталог наших виробів та поточні ціни опубліковані на сторінках нашого сайту.

Види граніту з фото, та їхні характеристики

Не в останню чергу популярність граніту як будівельного та облицювального матеріалу пов’язана з його декоративними властивостями: дзеркально гладкою поверхнею, різноманітністю текстур та відтінків. Причому малюнок та відтінок граніту повністю залежать від місця видобування каменю.
В Україні існує цілий ряд родовищ зі значними покладами різних видів граніту. Серед них можна виділити:

  • Букинське - родовище чорного габро. Камінь відрізняється щільною структурою та насиченістю кольору з дрібними вкрапленнями мінералів;
  • Корнинське - камінь нерівномірного сірого кольору зі світло-рожевими плямами. Від темних до світлих відтінків;
  • Луковецьке - стійкий природний камінь. Відрізняється яскравим кольором – зелений з бежевими вкрапленнями;
  • Покостівське - добувається унікальний середньозернистий вид граніту сірого кольору з незначними чорними плямами;
  • Симонівське - видобуваються червоні гранітні породи. Камінь має насичений червоний колір з сірими вкрапленнями;
  • Капустинське - грубозерниста порода зі стабільним кольором. Красивий камінь, який має найменший показник радіоактивності. Легко обробляється;
  • Межирічинське - коричнувато-рожевий природний камінь із різнокольоровими вкрапленнями.

Залежно від якісних властивостей та фактури, ці та інші види граніту використовують для зовнішніх будівельних робіт, облицювання приміщень та виготовлення пам’ятників.

Види натурального каменю, що використовується нашою компанією

Компанія "Діабаз" впродовж багатьох років займається добуванням та обробкою граніту, а також виготовленням з цього довговічного матеріалу широкого спектру кам’яних виробів, зразки яких можна переглянути в нашому онлайн-каталозі. Це пам’ятники, стільниці, фонтани, бруківка тротуарна та фасадна плитка різної фактури і відтінків.
Зазвичай вартість такої продукції залежить від кількості одиниць товару, складності форми та видів натурального каменю, що використовується для її виготовлення. Ми пропонуємо своїм клієнтам різні види граніту, фото яких Ви можете бачити на даній сторінці. Це якісний граніт та габро видобуті в Покостівському, Симонівському, Букинському, Луковецькому, Корнинському та інших родовищах.
Дізнатися поточну вартість та замовити доставку великої партії граніту можна, зателефонувавши на вказані в розділі "Контакти" телефони менеджерів компанії "Діабаз" або лишивши заявку на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть