Вироби з граніту і габро – властивості природних будівельних матеріалів

У Львові найбільш затребувані вироби, для яких використовується видобутий компанією "Діабаз" букінський граніт габро є - пам’ятники. Це пов’язано в першу чергу з природними якостями цього каменю, а саме:

• стійкістю до природних умов (морози, вітер, опади, підвищена вологість);
• мінімальною кількістю домішок та слюди (надають каменю насиченого чорного кольору, а виробам з нього – урочистого вигляду);
• міцність та зносостійкість.

Крім того, такі властивості дозволяють широко використовувати гранітні будівельні матеріали, придбати які, львів’яни можуть в нашій компанії. Замовити цоколь чи бруківку з габро можна за телефонами, опублікованими на сайті.

Граніт: використання природного каменю

Граніт, властивості якого роблять матеріал стійким до будь-яких зовнішніх впливів та пошкоджень, дозволяють використовувати цей благородний камінь для зовнішніх та внутрішніх робіт. Його можна задіяти:

• при мощенні вуличних доріжок, набережних, міських площ (різні види гранітної бруківки та гранітних плит);
• при облаштуванні підлоги, сходів, вхідних груп, фасадів, цоколя будівель;
• для облаштування поховань (пам’ятники, хрести, меморіальні комплекси);
• в ландшафтному дизайні (фонтани, вазони, статуї та різні декоративні елементи з каменю).

Крім того, як вогнетривкий та пожежобезпечний будівельній матеріал граніт оптимально підходить для виготовлення камінів, кухонних стільниць та барних стійок. Такі вироби з граніту від нашої компанії не потребують створюють в готелі, ресторані чи приватному будинку атмосферу розкоші та достатку, ідеально вписуються в будь-який інтер’єр, не потребують специфічного догляду (граніт не вбирає воду та забруднення).

Де у Львові купити вироби з граніту?

Попит на якісний граніт габро (пам’ятники, бруківка, плитка тощо) постійно зростає. У Львові купити такий товар за доступними цінами можна у представників компанії "Діабаз". Завдяки власним виробничим потужностям та широкому асортименту кольорового граніту ми можемо реалізовувати продукцію в роздріб та оптом, швидко виконуючи великі замовлення жителів Львова.

Замовити партію фасадної плитки чи пам’ятників, дізнатися ціну на ексклюзивні вироби з габро та терміни доставки готового замовлення можна, лишивши заявку на нашому порталі або зателефонувавши менеджерам компанії "Діабаз". Контактні телефони вказані на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть