Гранітні огорожі – естетичність відтворена каменем

Огорожі – це функціональні елементи, що є частиною надгробних споруд. Вони необхідні для того, щоб виділити місце, де похована людина, а також надати ділянці охайний вигляд на багато років. Найбільшою популярністю користуються гранітні огорожі. Вони є найміцнішими, довговічними, не потребують частої реконструкції та ремонту. Наша компанія займається виготовленням огорож, а також інших виробів з граніту.
Ми пропонуємо:

  • проектування та розробку ескізів виробів з граніту;
  • оздоблення гранітом різних поверхонь;
  • виготовлення гранітних підвіконь;
  • продаж виробів з граніту для інтер’єрів та зовнішніх екстер’єрів.

Гранітні огорожі – найбільш практичний та вигідний спосіб огородити ділянку. Граніт є морозостійкою, міцною породою, стійкою до температурних перепадів та підвищеного рівня вологи. Ми пропонуємо декілька різновидів огорож: оздоблені та цільні. Оздоблені огорожі виготовляються з колотих частин каменю, завдяки цьому можна комбінувати різні відтінки натурального каменю в одній конструкції. Цільні огорожі виготовляються з цілого каменя, тому виглядають дуже вишукано та монументально. Граніт дуже гармонійно поєднується з іншими матеріалами, тому він не рідко поєднується з металевими та кованими декоративними елементами.

Виготовлення гранітних огорож під замовлення

Гранітні огорожі у Львові використовуються не лише на кладовищах, вони можуть стати дуже естетичним декоративним елементом на балконах, на вулицях і навіть на дахах. Виготовлені з натурального каменю огорожі мають різні відтінки та завдяки природній красі мають неперевершений вигляд. Гранітні поверхні не треба фарбувати та щорічно доглядати. Вони довго зберігатимуть бездоганний первинний вигляд.

Огорожі встановлюються, щоб захистити майно від вандалізму. Виготовлення гранітних огорож здійснюється за стандартними проектами, а також за власними ескізами замовників. Встановлена огорожа з граніту може мати різну висоту та форми. Завдяки тому, що граніт дуже легко піддається обробці, з нього можна виготовити найскладніші конструкції. При цьому враховується загальне стилістичне рішення, співвідношення між встановлюваними гранітними огорожами та оточуючим ландшафтом. Наша компанія пропонує високоякісні гранітні огорожі за доступними цінами, ми враховуємо всі побажання наших клієнтів та кожному пропонуємо індивідуальний підхід. Компанія «Діабаз» - допоможемо зробити будь-яку ділянку охайною та доглянутою.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть