Гранітні пам’ятники у Львові та Львівському регіоні

Компанія «Діабаз» спеціалізується на обробці та реалізації природного каменю - граніту у Львові, Львівській області та по всій Україні. Ми виконуємо замовлення на виготовлення пам’ятників та будь-яких інших виробів з натурального матеріалу. Головне в нашій діяльності – якість та оперативність. Ми дамо відповіді на питання, врахуємо усі зауваження, уважно та творчо розглянемо кожне замовлення, оперативно його виконаємо.

Наша компанія пропонує різноманітні варіанти використання матеріалу, враховуючи побажання замовника та вимоги до виконання. Висококваліфіковані майстри нашої компанії виготовлять будь-який виріб з натурального каменю або гранітний пам’ятник у Львові - від стандартного до ексклюзивного.

Звісно, виготоляючи гранітні пам'ятники враховується багато факторів: якість, колір, текстура та структура. Але за будь-яких чинників залишається незмінним той факт, що натуральним камінь не лише не потерпає від кліматичних умов та плину часу, але й має незаперечні естетичні переваги. Для виготовлення гранітних пам’ятників в Львові використовуються такі різновиди граніту, як габро, граніт капустянський та інші.

Пам’ятники з габро

Габро – один з багатьох видів граніту. Це – натуральний камінь. Пам’ятники, виготовлені з габро, мають добрі якості, стійки та практичні, мають гарний зовнішній вигляд.

Пам’ятники з габро надзвичайно затребувані та користуються великим попитом, оскільки, габро має гарні фізико-механічні якості. Габро добре оброблюється, досить легко шліфується та полірується. Крім того, важливою особливістю даного матеріалу є тривалість зберігання зовнішнього вигляду – Ви можете не турбуватися про те, що через декілька років камінь змінить колір, яскравість. Ви завжди будете бачити пам’ятник з габро таким, яким замовили й час над ним буде не владний!

Розрахунок ціни на гранітні пам’ятники

Ціни на гранітні пам’ятники перш за все будуть розраховуватись в залежності від виду граніту, вибраної моделі, складності обробки, типу фаски і звичайно ж, художнього оформлення. Але мусимо зауважити, що компанія «Діабаз», на сьогодні, пропонує гранітні пам’ятники, ціна на які є найдешевшою в регіоні Львова та Львівської області. Оскільки ми володіємо власним видобутком природного каменю.

Як купити гранітний пам'ятник

Замовити та купити гранітні пам’ятники у Львові, Львівській області, та й зокрема, по всій Україні ви можете просто передзвонивши нашим менеджерам за вказаними номерами телефонів, або заповнити відповідне вікно замовлення у розділі «Контакти» і ми самі Вам передзвонимо на протязі робочого дня для зв’язування усіх деталей.

Доставка готових гранітних пам’ятників проводиться по всій Україні таким чином, щоб підібрати найбільш зручний спосіб для нашого клієнта, що дозволить зберегти Вам час та з економити власні кошти. Більш детальніше можна ознайомитись в розділі «Доставка».

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть