Художнє оформлення та розпис портретів на гранітних пам'ятниках

Одним з завершальних етапів виготовлення пам’ятника є його художнє оформлення. Ця процедура надає звичайному гранітному надгробку індивідуальності та власного стилю.

Завдяки наявності найсучаснішого обладнання для обробки каменю та досвідчених майстрів наша компанія надає львів’янам широкий спектр послуг з оздоблення пам’ятників. Серед них:
художнє оформлення гранітних пам'ятників;
• гравірування написів, портретів та декоративних зображень;
• відновлення втрачених зображень і написів;
розпис пам'ятників сухозлітним золотом.

Замовити гравіювання чи художнє оздоблення надгробків жителі Львова можуть за вказаними на сайті телефонами.

Прайс-лист "Художнє оформлення"

Пам'ятники: художнє оформлення та розпис

Завершального вигляду будь-який надгробок чи меморіальний комплекс набуває лише після художнього оформлення і оздоблення. Варто відзначити, що оформлення гранітних пам’ятників та різноманітних художній розпис на граніті доволі складна процедура. Вона вимагає від майстра досвіду, уваги, креативності та творчого підходу.

В залежності від побажань замовників та наявності найновішого обладнання, оформлення пам'ятників може бути доволі різноманітним. Завдяки технології лазерного гравіювання граніту, спеціалісти нашої компанії можуть запропонувати жителям Львова кілька класичних варіантів оздоблення надгробків та при потребі виконають ексклюзивні замовлення клієнтів.


Безпосередньо художнє оформлення пам'ятників може включати:

• гравірування портретів (Така складна операція дозволяє переносити зображення з фотографій на поверхню каменя. При цьому дуже важливі художні якості майстра і повна схожість наданих фотокарток з портретами на пам’ятниках);
гравірування на камені тексту (ім’я, прізвище, роки життя, різноманітні епітафії та прощальні слова близьких людей);
• художній розпис пам'ятників або нанесення графічних зображень (Найчастіше це хрести, квіти, ікони, пейзажі, янголи, свічки тощо).

Пейзажі та картини

Портрети

Свічі

Хрести

Де замовити оформлення пам’ятників?

Художнє оформлення гранітних пам'ятників у Львові варто довірити працівникам компанії "Діабаз". Ми маємо значний досвід у виготовленні різноманітних надгробків та їх остаточному оздобленню (зразки наших робіт можна переглянути в зручному інтернет-каталозі).

Довідатися орієнтовну вартість наших послуг та оформити замовлення на гравіювання портретів можна за вказаними на сайті телефонами. Дзвоніть нам прямо зараз.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть