Пам’ятники з граніту: каталог моделей

Встановлювати гранітні пам’ятники – у Львові традиційний спосіб оформлення поховань. Придбати подібну продукцію можна в нашій компанії. Ми маємо значний досвід у видобутку граніту та виготовленні надгробних пам’ятників.

Клієнти можуть самостійно підібрати колір, фактуру та зразки художнього оформлення. На сайті представлено каталог зразків виготовлених нами меморіалів та пам’ятників.

Компанія доставляє пам’ятники у Львів. Ціни, фото та зразки продукції клієнти можуть знайти в каталозі або зв’язавшись з нашими консультантами, за вказаними в розділі "Контакти" телефонами.

Пам’ятники з граніту оптом та в роздріб

У багатьох регіонах країни для вшанування пам’яті померлих та облаштування могил встановлюють пам’ятники з граніту, Львів – не виключення. Попит на подібні вироби серед жителів міста постійно росте.

Задовольнити його може наша компанії та її якісна продукція з природного каменю. Це різнопланові пам’ятники з граніту (каталог представлений вище):

  • одинарні та подвійні надгробки;
  • ексклюзивні та елітні пам’ятники;
  • складні меморіальні комплекси.

Широкий асортимент граніту дозволяє спеціалістам нашої компанії виготовляти надгробки різних кольорів та фактур, що повністю задовольняють потреби замовника. Крім того, ми враховуємо побажання щодо нанесення малюнку, гравіювань та встановлення додаткових декоративних елементів (вази, арки, лавки тощо).

Компанія має справи не тільки з роздрібними клієнтами. У Львові ми також реалізуємо пам’ятники з граніту оптом. З’ясувати усі деталі такого замовлення та купити велику партію надгробків та пам’ятників з граніту (каталог зразків можна знайти вище) львів’яни можуть, поспілкувавшись п вказаним на сайті телефонам з менеджерами компанії.

Де купити пам’ятник у Львові?

В нашій компанії львів’яни можуть купити пам’ятник (Львів – одне з міст доставки), меморіальні комплекси та декоративні елементи будь-якої складності. Власне виробництво та кваліфіковані майстри дозволяють у стислі терміни виготовляти різноманітні пам’ятники з граніту (каталог наших робіт клієнти можуть побачити на сайті).

Крім стандартних замовлень, компанія займається виготовленням пам’ятників за індивідуальними ескізами. З’ясувати ціну на подібні послуги жителі Львова можуть, зателефонувавши по вказаних на сайті телефонах.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть