Дитячі пам'ятники з граніту – скорбота батьків відтворена у камені

Одним з найскладніших в емоційному плані виробів з граніту є дитячі надмогильні пам'ятники, що мають в повній мірі виражати скорботу і біль батьків. Надгробки для дитячих могил традиційно виготовляють невеликого розміру, але досить складної форми. Крім того, пам’ятник доповнюється різними деталями:

• фігурками янголів;
• серцями;
• хрестами;
• квітами;
• різьбленими узорами.

В компанії "Діабаз" жителі Львова можуть купити різноманітні пам’ятники дитячі, фото наших робіт можна переглянути на сторінках сайту. Обговорити деталі замовлення і терміни його виконання можна, зателефонувавши нашим менеджерам за вказаними в розділі "Контакти" телефонами.

Особливості виготовлення дитячих надмогильних пам'ятників

Дитячі пам’ятники з граніту – це, певною мірою, особлива продукція, що потребує значного досвіду, делікатності і специфічного підходу до клієнтів. В першу чергу, це пов’язано зі складністю співпраці з батьками, що втратили новонародженого чи маленьку дитину. Таким замовникам потрібна не тільки допомога у виборі форми (стела, плита) і розмірів дитячих надмогильних пам’ятників, але й певна психологічна підтримка.

Крім того, пам’ятники дитячі (фото готової продукції жителі Львова можуть переглянути на сторінках нашого каталогу) мають асоціюватися з чистотою та невинністю. Саме тому для виготовлення такої продукції традиційно використовують природний камінь світлих відтінків. Значно рідше дитячі надмогильні пам’ятники виготовляють з граніту двох відтінків.

Подібна "обмеженість" кольорової гами відкривають перед майстрами широкі можливості для оздоблення гранітних дитячих пам’ятників. Традиційно, невеликі за розміром надгробки оздоблюють зображенням янголів, що асоціюються з дитячою невинністю та викликають світлі спогади. Це може бути:

• скульптура чи невелика статуетка;
• гравіювання чи малюнок на надмогильній плиті.

Однак за бажанням львів’ян наші спеціалісти можуть виготовити скульптуру чи гранітний дитячий пам’ятник з будь-яким іншим зображенням.

Гранітні дитячі пам'ятники у Львові

Вибір дитячих пам’ятників з граніту - процес складний та відповідальний. Львів’яни можуть купити в нашій компанії дитячі пам'ятники (Львів – одне з міст, куди ми доставляємо гранітні вироби). Це можуть бути дитячі надмогильні пам’ятники, виготовлені за нашими зразками, або ексклюзивна продукція за ескізами замовників.

Уточнити всі деталі, ціну та терміни доставки жителі Львова можуть за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть