Ексклюзивні пам’ятники з граніту

При оформлені поховань далеко не всі жителі Львова зупиняють свій вибір на стандартних надгробках. Вони прагнуть придбати ексклюзивні пам’ятники з граніту, що в повній мірі зможуть виразити індивідуальність померлого, а також почуття і повагу його близьких.

Ексклюзивні гранітні пам’ятники – це справжні мистецькі шедеври, до роботи над якими залучають художників, дизайнерів та каменярів. Такі надгробки виготовляються в одному екземпляру по пред’явленому клієнтом макету або згідно з його описом.

Переглянути зразки наших робіт та ознайомитися з цінами на таку продукцію львів’яни можуть на сторінках нашого каталогу.

Пам’ятники з граніту: ексклюзив від компанії "Діабаз"

Виготовлення ексклюзивних пам’ятників з граніту можна порівняти зі створенням мистецького шедевра. До роботи над такими надгробками та меморіальними комплексами наша компанія залучає не тільки спеціалістів з обробки каменя, але й талановитих художників та графічних дизайнерів. Вислухавши побажання клієнта, вони створюють модель майбутнього пам’ятника з граніту (ексклюзив кожного виробу гарантується).

Ексклюзивні гранітні пам’ятники можуть бути виготовлені з різних відтінків каменя, що додасть монументальності та респектабельності надгробку. Крім того, індивідуальності додає використання при оформленні поховання і створенні ескізів майбутнього пам’ятника різної стилістики. В нашій компанії жителі Львова можуть замовити ексклюзивні пам’ятники з граніту кількох типів:

  • правильні геометричні форми (стели, плити, кулі);
  • скульптурні композиції (янголи, голуби, колони, художнє різьблення).

Зразки таких надгробків, виготовленої спеціалістами нашої компанії, можна розглянути в каталозі продукції.

Де придбати ексклюзивні гранітні пам’ятники у Львові?

Плануючи замовити ексклюзивний пам’ятник з граніту, жителі Львова можуть сміливо звертатися до менеджерів нашої компанії. Ми маємо великий досвід в обробці природного каменя та виробництві пам’ятників та надгробків, що відповідають усім потребам та побажанням замовника.

Наша компанія по всій країні реалізує ритуальну граніту продукцію та ексклюзивні пам’ятники (Вінниця – одне з міст доставки надгробків). Зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, ви зможете дізнатися ціну ексклюзивних гранітних пам’ятників та зробити власне замовлення.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть