Одинарні гранітні пам’ятники

Для естетичного оформлення поховань близької людини жителі Вінниці, Львова та інших міст замовляють одинарні гранітні пам’ятники. Надгробки з природного каменя довговічні, стійкі до різних погодних умов та не потребують особливого догляду.

Наша компанія виготовляє одинарні надгробки різних розмірів, форм та видів:

  • горизонтальні (стели);
  • вертикальні (арки);
  • надгробки з однієї та кількох гранітних плит (в тому числі, різнокольорових);
  • повністю та частково закриті.

Дізнатися ціну нашої продукції, купити одинарний закритий пам’ятник та оформити доставку до Вінниці чи Львова можна, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону.

Гранітні пам’ятники одинарні у Львові та Вінниці

При облаштуванні одиничних поховань у Вінниці та Львові доволі часто облаштовують одинарні гранітні пам’ятники, виготовленням яких займається наша компанія. Подібна гранітна продукції допомагає не тільки виразити повагу до померлого, але й полегшити догляд за могилою. Незалежно від розміру і кольору, гранітні пам’ятники одинарні стійкі до механічних ушкоджень, подряпин, впливів зовнішнього середовища (опади, морози, вітер).

Традиційно подібні ритуальні композиції складаються з:

  • арки чи стели (вертикально або горизонтально встановлена гранітна плита);
  • підставки або тумби з того ж матеріалу;
  • квітника (гранітних бордюрів).

А в повній мірі виразити тугу за померлим допомагають епітафії, символічні малюнки на камені та додаткові декоративні елементи (наприклад, статуї янголів). Клієнти нашої компанії можуть підібрати підходящі зразки художнього оформлення в нашому каталозі. Крім того, спеціалісти нашої компанії, завдяки сучасним технологіям обробки каменю, можуть виготовити ексклюзивні одинарні гранітні пам’ятники за оригінальними ескізами. В тому числі, надгробки та підставки складної форми.

Де купити одинарний закритий пам’ятник?

В нашій країні існує великий попит на якісну гранітну продукцію. Саме тому наша компанія доставляє в різні міста різнопланові одинарні пам’ятники (Львів, Вінниця та інші регіони).

Ми виготовляємо надгробки, меморіальні комплекси, гранітні пам’ятники, одинарні, в тому числі, з якісного та довговічного природного каменя. Оформити замовлення, довідатися умови доставки та ціну на одинарні пам’ятники у Вінниці клієнти компанії можуть за вказаними в розділі "Контакти" телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть