Меморіальні комплекси з граніту

Особливим видом ритуальних гранітних виробів є меморіальні комплекси з граніту. Це продиктована побажаннями замовника довершена композиція монументальних та декоративних елементів.

Подібні надмогильні пам’ятники у Львові, Івано-Франківську та інших регіонах доволі розповсюджені. Вони включають кілька елементів:

  • фундамент та пам’ятник;
  • цоколь та огорожу;
  • різноманітні елементи декору.

Завдяки власному виробництву граніту та кваліфікованим майстрам наша компанія має змогу виконати досить складні меморіальні комплекси. Замовити таку ритуальну композицію можна, зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном.

Виготовлення намогильних пам’ятників та меморіальних комплексів

Меморіальні комплекси з граніту та надмогильні пам’ятники різної складності досить популярні. Їх встановлення дає можливість висловити почуття до померлого, підкреслити певні риси людини та суттєво спростити догляд за могилою. Як правило, подібні надмогильні пам’ятники у Львові та Івано-Франківську встановлюють для родини (кількох людей). Однак можливе облаштування меморіального комплексу для одного поховання.

Наша компанія має значний досвід в добуванні природного каменя та його обробці. Ми виготовляємо надмогильні пам’ятники. Львів та Івано-Франківськ є доволі значними ринками збуту не тільки стандартної (пам’ятник з підставкою, фундамент та гранітна плитка), але й ексклюзивної ритуальної продукції. Для оформлення таких композицій застосовуються всі можливі варіанти декору. Крім традиційних малюнків і написів на надгробній плиті, такі меморіальні комплекси з граніту можуть оздоблюватися кам’яними статуетками, квітами, фігурними надгробками.

Особливість виготовлення надмогильних пам’ятників полягає в тому, що майстрам та дизайнерам потрібно гармонічно поєднати усі стандартні та декоративні елементи, створюючи при цьому єдину довершену композицію.

Де замовити надмогильні пам’ятники у Львові?

Наша компанія виготовляє та доставляє якісні надмогильні пам’ятники у Львів. Ціна такої ритуальної продукції залежатиме від розмірів та складності замовлення, необхідності застосовувати ручну працю та випростовувати кілька видів граніту.

Крім Львова, ми доставляємо надмогильні пам'ятники в Івано-Франківськ. Уточнити вартість та можливість придбати меморіальні комплекси з граніту оптом можна у консультантів компанії, телефони яких вказано на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть