Пам’ятники з кольорового граніту

При оформленні поховання і виготовленні надгробків можна використовувати не тільки традиційний чорний граніт, але й інші відтінки цього природного каменя. Пам’ятники з комбінованого граніту мають незвичайний, елегантний і строгий вигляд, який зберігається на протязі довгих років.

Комбіновані пам’ятники із сірого граніту та природного каменя інших відтінків дуже надійні та довговічні. Це пов’язано з властивостями граніту:

  • стійкість до природного середовища (зміна температури, вітер, опади);
  • міцність (гранітні надгробки стійкі до механічних ушкоджень та подряпин);
  • респектабельний вигляд.

Купити подібну продукцію з комбінованого граніту жителі Львова можуть, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Пам’ятники з комбінованого граніту: кольорова гама

Багато років традиційним способом облаштування поховань у Львові було встановлення пам’ятників з чорного граніту, що символізував жалобу та тугу за померлим. Однак комбінування природного каменя різних відтінків та фактур дозволяє досягти такого ефекту, використовуючи при цьому не тільки чорний, але й сірий чи червоний граніт.

Для виготовлення пам’ятників з комбінованого граніту наша компанія частіше за все використовує два відтінки природного каменя:

  • чорний та сірий (таку комбінацію можна вважати бюджетною);
  • чорний та червоний (пам’ятники з червоного граніту коштують дорожче, оскільки червоний камінь вважається елітним. Однак меморіальні комплекси та надгробки з такою комбінацією мають респектабельний та дорогий вигляд).

Найчастіше жителі Львова замовляють саме двоколірні надгробки. Але при бажанні замовника, пам’ятники з чорного габро можуть доповнюватися двома іншими кольорами.

Де у Львові купити пам’ятники з червоного граніту та чорного габро?

Попит на меморіальні комплекси та пам’ятники з кольорового граніту та надгробки з комбінованого природного каменя у Львові стрімко зростає. Такий спосіб оформлення поховань має строгий і, в той же час, елегантний вигляд, що допомагає в повній мірі висловити скорботу за ближнім.

Купити ритуальну продукцію різних відтінків (в тому числі, пам’ятники з червоного граніту чи пам’ятники з чорного гарбо) жителі Львова можуть у представників нашої компанії. Завдяки власному виробництву та значній сировинній базі, ми можемо виготовити комбіновані надгробки з граніту різних відтінків.

Дізнатися вартість наших виробів та підібрати для пам’ятника близькій людині найбільш підходящий граніт з гарною фактурою, львів’яни можуть, розглянувши каталог на сторінках сайту або зателефонувавши нашим менеджерам.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть