Пам’ятники і надгробки з граніту у Луцьку

Гранітні пам’ятники, надгробки та меморіальні комплекси слугують в першу чергу даниною пам’яті померлій людині.

Один з напрямів діяльності нашої компанії в Луцьку - виготовлення гранітних надгробних пам’ятників. Для таких замовлень ми використовуємо граніт різних відтінків та фактур.

Залежно від потреб клієнтів ми можемо виготовити:

  • стандартні надгробні плити (виготовляються по шаблону і відрізняються доступністю ціни);
  • індивідуальні гранітні пам’ятники (надгробки такого типу витесуються з каменю з урахуванням усіх потреб та вимог клієнта);
  • ексклюзивні надгробки (уточнити ціни на такі художні вироби можна, зателефонувавши нашим менеджерам по вказаним на сайті телефонам).

Переваги виготовлення надгробних пам’ятників з граніту

Різнопланові пам’ятники і надгробки з граніту допомагають близьким в повній мірі виразити свій сум за померлим, свою любов і повагу. Саме тому, для їх виготовлення у Луцьку та регіоні використовується такий естетичний і довговічний природний камінь як граніт. Він має численні переваги перед іншими матеріалами:

  • стійкість до складних природних умов (на граніт не впливають значні морози чи підвищення температури, опади та вітер);
  • надійність та довговічність (пам’ятники і надгробки з граніту тривалий час зберігають свій початковий естетичний вигляд. Камінь стійкий до механічних пошкоджень чи подряпин);
  • екологічність (граніт не виділяє жодних шкідливих речовин чи випарів);
  • широкі можливості обробки каменя (сучасні технології обробки каменя та значний досвід наших майстрів дозволяють реалізувати не тільки стандартні замовлення, але й найскладніші художні ідеї наших клієнтів).

Вибір достойного пам’ятника чи надгробка з граніту дуже складний. Щоб його полегшити, а також показати клієнтові майбутній результат, спеціалісти нашої компанії виконують точну 3D-модель гранітного пам’ятника, надгробка, меморіального комплексу.

Де у Луцьку замовляти виготовлення надгробних пам’ятників?

Компанія "Діабаз" займається виготовленням нагробних пам’ятників в Луцьку. Ми маємо великий досвід обробки граніту і виробництва як стандартних, так і ексклюзивних виробів з цього природного каменя.

Ціна на виготовлені нами гранітні пам’ятники, надгробки та меморіальні комплекси залежить від підбору матеріалу, терміновості та складності конкретного замовлення. Уточнити розцінки на пам’ятники і надгробки з граніту та обговорити з менеджерами компанії можливість доставки гранітних виробів жителі Луцька можуть по телефонам, вказаним на сторінках сайту.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть