Ціни на пам’ятники у Львові

Різноманітні гранітні пам’ятники, ціни на які у Львові суттєво відрізняються, допомагають виразити тугу за померлим і відати йому останню шану. Остаточна вартість гранітних пам’ятників формується в залежності від кількох факторів:

  • якість природного каменю (наявність тріщин);
  • способи обробки поверхні (завдяки обробці та поліровці граніт може мати різну фактуру);
  • складність замовлення (вартість ексклюзивних виробів дещо вища).

Уточнити вартість гранітної продукції від компанії "Діабаз" можна зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Наші консультанти детально розкажуть про стандартні та ексклюзивні пам’ятники, ціни (Львів – одне з міст доставки) та можливості купити готову продукцію оптом.

Оптові та роздрібні ціни на гранітні пам’ятники

У Львові якісні пам’ятники з граніту користуються значним попитом. По-перше, це викликано довговічністю цього природного каменя і його стійкістю до різних погодних умов. По-друге, його естетичними характеристиками. Компанія "Діабаз" виготовляє широкий спектр гранітної продукції і пропонує жителям Львова найвигідніші ціни на пам’ятники з граніту.

Завдяки якісному обладнанню та талановитим спеціалістам з обробки каменя ми можемо виготовити надскладні замовлення і ексклюзивні пам’ятники, у Львові така продукцію дуже затребувана. Ми виробляємо та продаємо надгробні плити та пам’ятники як у роздріб, так і оптом. Переглянути прайс на продукції компанії можна на сайті.

Ціни на гранітні пам’ятники від нашої компанії залежать не тільки від якості каменя, але й від складності художніх робіт і встановлення додаткових декоративних елементів:

  • арок;
  • підставок;
  • куль;
  • вазонів;
  • столів;
  • лавок тощо.

У ціну на ручну роботу з виготовлення пам'ятника входить вартість обробки торців.

Пам’ятники у Львові: доставка гранітних виробів від компанії "Діабаз"

Потреба у гранітних надгробках, пам’ятниках та різнопланових меморіальних комплексах у Львові постійно росте. Однак місцеві виробники не завжди можуть якісно і своєчасно виконати усі побажання своїх клієнтів.

Компанія "Діабаз" пропонує якісні пам’ятники, ціна на які стане приємним сюрпризом. Завдяки власному кар’єру та виробництву компанія може суттєво знизити ціну та оперативно виконати надскладні замовлення: ми реалізуємо пам’ятники у Львові та регіоні як оптом, так і в роздріб).

Крім того, ми готові доставити гранітні пам’ятники, арки, вазони та лави у будь-який регіон, в тому числі у Львів. Уточини можливість термін доставки замовлення клієнти можуть, зателефонувавши менеджерам «Діабаз» по вказаним на сайті телефонам.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть