Гранітні пам’ятники у Львові: виробництво та замовлення

Замовляючи виробництво гранітних пам’ятників, ми намагаємося побороти відчуття болю і скорботи, що супроводжують втрату близької людини. Ця конструкція з довговічного природного каменю служить певною даниною померлому, не потребуючи при цьому щоденного догляду.

Один із напрямків діяльності нашої компанії у Львові та Рівному – це виробництво і встановлення пам'ятників з граніту різної складності. Ми надаємо послуги щодо:

  • Виїзду та консультації спеціаліста для виміру місця захоронення і вибору типу пам’ятника.
  • Безпосереднього виробництва.
  • Встановлення, на будь-якому цвинтарі Львова, Рівного та, загалом, всієї України.
  • Фіксовані ціни і гнучка система оплати.
  • Гарантія на усі види виробів та робіт.

Дякуючи значному досвіду в цій сфері, ми можемо виготовити будь-який виріб за ескізом клієнта, попередньо надавши 3D-модель майбутнього надгробку.

Виробництво пам'ятників з граніту у Рівному та Львові

Природний камінь можна сміливо назвати найбільш підходящим матеріалом для виробництва і установки пам’ятників різних кольорів, відтінків та фактур. До того ж граніт дозволяє вдало працювати з формою, а відповідно – виготовляти меморіальні конструкції за ескізами замовників.

Протягом кількох років наша компанія успішно займається виробництвом гранітних пам’ятників та їх встановленням на усіх цвинтарях Львова, Рівного та інших міст регіону. Завдяки власній виробничій лінії ми готові виробити надскладні замовлення, унікальні меморіальні комплекси та ексклюзивні пам’ятники.

Крім того, ми готові виконати повний спектр робіт по встановленню готового надгробка та оформленню місця поховання (укладання гранітної плити, тротуарної плитки тощо). Якість робіт гарантована!

Наші переваги для жителів Львова та Рівного

Виробництво та установка пам'ятників потребують не тільки якісних матеріалів та новітніх технологій, а ще й уміння працювати з людьми. Наші кваліфіковані працівники готові вислухати будь-які побажання жителів Рівного чи Львова та чітко виконати вимоги клієнтів.

Виробництво пам'ятників з граніту, незалежно від складності замовлення, здійснюється в найкоротші терміни. При цьому ми гарантуємо не тільки оригінальний дизайн, й високу якість та довговічність кожного пам’ятника чи надгробку з природного каменю. Довідатися ціни та ознайомитися з каталогом наших робіт можна на сторінках порталу або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть