Пам’ятники на замовлення у Львові та Рівному?

Пам’ятники, встановлені на могилах близьких нам людей, це символ любові, скорботи і пам’яті. Увічнити подібну пам’ять і передати спогади прийдешнім поколінням допоможе замовлення пам’ятників з граніту під замовлення. Цей природній матеріал завдяки своїм властивостям не боїться ні морозів, ні вітру, ні сонця, ні часу (початковий вигляд гранітного надгробка зберігається протягом років).

Оформивши замовлення пам’ятників з граніту у менеджерів нашої компанії, ви позбавите себе будь-яких проблем і гарантуєте собі вчасне отримання навіть надскладного замовлення.

Як замовити пам’ятник?

Пам’ятники на замовлення унікальні і не схожі на інші надгробки. Замовлення подібних обелісків, статуй та меморіалів дозволяє не тільки виразити усі почуття близьких та біль втрати, але й увічнити померлого та розповісти про нього усім оточуючим.

Щоб замовити пам’ятник у Львові або масштабний меморіальний комплекс з граніту в Рівному, достатньо виконати кілька простих операцій:

  1. Обрати в каталозі, в якому представлені виготовлені нашою компанією пам’ятники на замовлення, або підібрати власний ескіз майбутнього надгробка.
  2. Обговорити з працівниками компанії ціну пам’ятника з урахуванням різьблення, художнього оформлення та інших робіт, а також строки виконання замовлення.
  3. Узгодити способи оплати.

За бажанням клієнта ми можемо не тільки виготовити та доставити, але й встановити готовий меморіальний комплекс на могилі померлого.

Де жителям Львова та Рівного замовити ритуальний комплекс?

Якщо у вас виникло нездоланне бажання увічнити пам'ять про близьку Вам людину у гранітному надгробок та замовити пам’ятник у Львові, слід терміново звернутися до працівників нашої компанії. Ми багато років виготовляємо пам’ятники на замовлення, займаємось проектуванням, збираємо та встановлюємо меморіальні комплекси у Рівному, Львові та по всій Україні.

Наш значний досвід та технологічні можливості дозволять швидко реалізувати будь-які побажання клієнтів. Крім того, виходячи з вимог замовника, ми готові запропонувати кілька ексклюзивних виробів чи втілити в готовому гранітному надгробку оригінальні ідеї клієнта.

Дізнатися ціну на ексклюзивний меморіальний комплекс та обговорити можливість доставки можна за вказаними на сайті номерами телефонів.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть