Плити з граніту – найкращий вибір для оздоблення

Гранітна плитка – популярний та дуже високоякісний матеріал для оздоблення підлоги, стін, сходів та інших поверхонь. ЇЇ міцність та розкішний зовнішній вигляд є основними перевагами, які змушують зупиняти вибір саме на цьому матеріалі. Наша компанія пропонує виготовлення гранітної плитки за модульними розмірами, а також за розмірами, необхідними замовнику. Ми виготовляємо плити з граніту різної товщини, а також з різними типами поверхні (шліфовану, термооброблену, поліровану, лощену). Ми пропонуємо ідеальне рішення для сучасного ландшафтного дизайну, а також для внутрішніх інтер’єрів.

Прайс-лист "Плитка"

Плити з граніту вже багато років використовуються як надійний та дуже красивий матеріал для інтер’єрів та екстер’єрів. Для того, щоб він довго прослужив, під час вибору плитки треба приділяти багато уваги умовам, у яких плитка буде експлуатуватися. Так, для підлоги потрібно обирати плитку з міцною структурою, що має високу щільність. Граніт в цьому розумінні – дуже придатний матеріал. Граніт – дуже тверда порода, що відзначається стійкістю як до високих, так і до низьких температур. Він є дуже простим у догляді, легко миється, тому підлога або стільниці з цього матеріалу заві будуть виглядати охайно та ідеально чисто.

Плити з граніту купити можна в нашій компанії, що спеціалізується на виготовленні різних виробів з натурального каменю. Ми пропонуємо нашим клієнтам великий асортимент та багато різновидів плит, також у нас зручні умови – доставка та найвигідніша ціна.

Різновиди плит з граніту, що виготовляються нами

Плити з граніту поліровані - виглядають дуже вишукано, вирізняються дзеркальною поверхнею, на якій дуже добре можна роздивитися природний малюнок натурального каменю. Лощені гранітні плити – зовні схожі з полірованими плитами, але не мають дзеркального блиску.

Термооброблені плити з граніту у Львові виготовляються за допомогою сучасних технології обробки газом під високим тиском та високою температурою. Це дозволяє зробити плитку не дуже слизькою, і вона може використовуватись на вулицях у будь-який період року. Плити з граніту, що виготовляються за технологією випилювання, вирізняються нерівними формами, можуть імітувати натуральну красу сколів та тріщин.

Ще один різновид гранітних плит – бучардіровані плити. Їхня поверхня є шорсткою, на неї можна роздивитися нанесені перепади глибини. Усі ці способи обробки натурального граніту використовуються для того, щоб зробити камінь якомога виразнішим та у кожному окремому випадку підкреслити з різних боків його оригінальність.

Використання плит в інтер’єрах будівель

Гранітні плити використовуються дуже часто для обробки камінів. Це дуже зручне та стильне рішення для прикрашення камінної зони. І не дивлячись на те, що на плити з граніту ціна набагато більше, ніж на плити керамічні чи зі штучного каменя, висока вартість не є перешкодою для багатьох, хто розуміється на якості природних матеріалів. Гранітні плити мають дуже багату кольорову гамму. Тому їх дуже легко вписати в будь-який стиль інтер’єру. Завдяки використанню такого матеріалу можна зробити виразний акцент на підлозі чи іншій частині приміщення. Гранітна плитка – дуже яскраве та практичне рішення для житлових приміщень та офісних кабінетів. Вона надасть будь-якому інтер’єру граціозності та особливої чарівності.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть