Від чого залежить ціна на гранітні плити

Будівельно-декоративний матеріал – гранітні плити користуються великою популярністю завдяки міцності й декоративними характеристиками. Існує багато її видів як за фактурою, так і за кольором, що дозволяє створювати благородний інтер’єр. В облицюванні вулиць, доріжок, майданчиків, басейну, сходів, фасадів будівель використовуються різні гранітні плити, ціна яких залежить від їх виду та засобів виготовлення. Так вони можуть бути полірованими, термообробленими, пиляними, шліфованими та колотими. Всі ці плити мають різні особливості поверхні, але мають однакові переваги.

Переваги гранітної плити

Цей матеріал має багато переваг перед іншими будівельними матеріалами, а саме:

  • характеризується високою міцністю;
  • має низький рівень поглинання вологи, саме тому активно використовується при монтажі на вулиці (де завжди багато різних атмосферних опадів);
  • стійка до низьких температур (морозостійка);
  • легко та просто очищується;
  • висока щільність матеріалу;
  • достатньо високі показники міцності під час стиснення тощо.

Як формуються ціни на гранітні плити

Ціни на гранітні плити залежать в першу чергу від родовища, де його добувають, а також від розміру, фактури та засобу обробки. Граніт містить в собі кварц, слюду, калій польового шпату та плагіоклазу, а в залежності від того, яка порода переважає, матеріал має різні відтінки (сірого, рожевого або красного кольору).

Завдяки своїм властивостям, які відповідають усім сучасним дизайнерським тенденціям (природність матеріалу, міцність, фактура, довговічність та практичність) найкращим матеріалам для облицювання будівель як ззовні, так і в середині приміщення вважають саме гранітні плити. Львів, Київ, Житомир та архітектуру інших міст нашої країни вигідно підкреслює саме цей матеріал.

Якщо ви бажаєте створити престижний та стильний дизайн вашого інтер’єру і шукаєте для реалізації цих задумів якісні гранітні плити, то саме у нас ви знайдете необхідний вид та фактуру даного матеріалу. Наша компанія пропонує якісний товар, який можна придбати як гуртом, так і в роздріб за досить демократичними цінам.

Замовити і купити гранітні плити у Львові дуже просто, вам лише потрібно відвідати сайт нашої компанії, обрати необхідний вид та розмір матеріалу і залишити замовлення. Крім того, якщо вам потрібна додаткова консультативна допомога у деяких питаннях, то наш менеджер надасть всю необхідну інформацію та відповість на ваші питання.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть