Гранітні плити: види та їх особливості

Останнім часом все більшу популярність серед будівельних матеріалів набуває гранітна плита. Це пояснюється не лише її високою міцністю, а й привабливим та благородним виглядом. Гранітні плити відповідають всім сучасним дизайнерським примхам – природний матеріал, досить практичний, естетичний, довговічний та функціональний. Саме тому вони дуже широко використовуються в якості покриття майданів, тротуарів, холів, сходів, камінів, фонтанів, на приватному подвір’ї та при облицюванні різних будівель.

Слід зазначити, що серед всіх форм та видів поверхонь плит з граніту потрібно вірно вибирати необхідний тип для облаштування певної території або фасаду. Так, наприклад, для облицювання гранітними плитами тераси можна використовувати плити з гладкою поверхнею, а для облаштування території біля басейну краще купити з шорсткістю.

Характеристика видів гранітних плит

Гранітні плити поділяються на види за засобом обробки гранітних блоків. Так виділяються наступні:

1. Поліровані гранітні плити мають блискучу, дзеркальну поверхню, з оригінальним малюнком та кольором. Призначення: використовують для облицювання фасадів будівель, цоколю, сходів, ганку, тераси, а також підлоги та стін у приміщенні. Слід пам’ятати, що така поверхня дуже слизька.

2. Термооброблені гранітні плити виготовлюються завдяки використанню високотемпературної газового пальника. Після такої обробки дуже чітко видно структуру каменю. Призначення: для облицювання сходів та майданчиків, доріжок на вулиці.

3. Пиляні гранітні плити мають рівну поверхню, на котрій є невеличкі шорсткості. На матеріалі видно наслідки спеціального абразивного інструменту (алмазного), за допомогою якого здійснюється розпилення гранітного блоку. Призначення: використовується для монтажу тротуарів та різноманітних майданчиків.

4. Шліфовані гранітні плити виглядається майже такий же вигляд як і пиляні, однак з меншим ступенем шорсткості.

5. Колоті гранітні плити створюються завдяки розколюванню великих гранітних глиб (це достатньо груба обробка). Призначення: облицювання різноманітних вертикальних поверхонь з метою реалізації декораторських рішень (для створення ефекту скали).

Якщо ви шукаєте саме таки плити у Львові, то вам слід зайти на наш сайт, де професійні менеджери допоможуть вибрати необхідний матеріал та нададуть відповідь на всі ваші питання. У нас можна придбати якісні та естетичні гранітні плити як гуртом, так і в роздріб.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть