Гранітні сходи – класика у поєднанні з сучасністю

Сходи з граніту – це довговічні, міцні та добротні конструкції, що мають ряд властивостей та переваг у порівнянні зі сходами з інших матеріалів. Вони стійкі до впливу вологи, до перепадів температур и інших особливостей клімату. Це дозволяє використовувати гранітні сходи не лише в інтер’єрах приміщень, а й на вулицях. Граніт – це завжди стильно та актуально, тому цьому матеріалу не доведеться шукати заміну в найближчі декілька десятків років.

Пропонуємо вам широкий комплекс послуг з проектування, виготовлення та оздоблення сходів та ступенів з граніту. Ми надаємо професійні консультації щодо вибору дизайну та форми ступенів, допоможемо підібрати найбільш зручну та красиву конструкцію для вашого проекту.

Прайс-лист "Cходи гранітні"

Не дивлячись на те різноманіття сучасних матеріалів, що є на ринку, граніту дуже важко знайти достойну альтернативу. Він є вічною класикою. що втілює в собі елегантність, стриманість і разом з тим розкіш та витонченість. Ступені з граніту виразно підкреслюють стиль приміщення та смак його власників. Вони гармонійно вписуються у будь-який простір. Граніт – це розкіш та елегантність, а ці поняття завжди будуть в тренді.

Різновиди гранітних сходів

Ступені з граніту можуть бути накладними або цільними. Накладні ступені є універсальним вибором, вони призначені для монтажу на вже готову поверхню сходів з бетону, цегли або металу. Цільні ступені з граніту – це міцна монолітна конструкція, що вже є самостійним та готовим виробом для встановлення. Цільні гранітні сходи є більш міцними та надійними, вони коштують дорожче та встановлюються там, де спостерігається найбільше скупчення людей.

Наша компанія пропонує проектування та виготовлення сходів з граніту за стандартними та індивідуальними ескізами. В залежності від побажань наших замовників, ми виготовляємо сходи з різною фактурою поверхні. Так, ступені можуть мати шліфовану, поліровану, термооброблену або пиляну. Кожний з цих варіантів по-своєму красивий, оригінальний, з вираженим рисунком та характерними властивостями. Сходи з натурального каменю з полірованою поверхнею встановлюються лише у внутрішніх приміщеннях, а термооброблені сходи призначені для зовнішнього встановлення завдяки зовсім анти слизькому покриттю.

Особливості при замовленні гранітних сходів

Гранітні сходи вже декілька століть прикрашають собою житлові та промислові приміщення. В залежності від умов їх використання та майбутнього призначення, можна обрати один з декількох відтінків граніту. Завдяки сучасним технологіям, сходи з граніту можуть бути сірими, чорними, зеленими, червоними або рожевими. Це різноманіття, що подарувала сама природа, дозволяючи обирати найбільш естетичне рішення для інтер’єрів.

Сходи з граніту можуть мати різну форму: округлу, прямокутну тощо. За поверхнями з натурального каменю дуже легко доглядати, вони не потребують особливих засобів миття. Недарма сьогодні гранітні сходи є справжньою прикрасою адміністративних будівель, власних житлових будинків та котеджів, офісів тощо. Граніт – це матеріал для тих, хто розуміється на сучасних тенденціях у будівництві та віддає перевагу класиці у поєднанні з неперевершеним комфортом.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть