Виготовлення сходів з граніту під замовлення

Завдяки міцності, витривалості та прийнятній вартості природного каменю, Львів практично заполонили сходи з граніту. Подібну архітектурну конструкцію можна зустріти в заміських котеджах, біля входів у торгові центри та в холах офісних будівель. Блискуча поверхня гранітних сходів надає ефектного та елегантного вигляду, свідчить про певну надійність та впевненість у собі власників.

Екологічність природного каменю і відсутність будь-яких випарів робить сходи з граніту абсолютно безпечними для жителів Львова.
Крім того, матеріал довговічний та витривалий. Встановлюючи сходи з граніту біля власного будинку, ви можете бути впевнені – конструкція простоїть довгі роки майже без механічних сколів. Не піддаючись при цьому впливам вологи, морозів, сонячних променів.

Дехто вважає, що встановлення біля львівських будівель сходів з граніту сприяє збільшенню травматизму. Після дощу чи снігу люди, зазвичай, можуть послизнутись та впасти. Але в заперечення скептикам, слід сказати, що для боротьби із ковзанням встановлюються спеціальні пластини, і при чому, виглядають вони доволі естетично та «дорого». Ще одним кроком у боротьбі із цим явищем є використання спеціальної обробки, в тому числі – термічної, робить поверхню граніту більш шершавою та запобігає ковзанню.
Переглянути прайс та ознайомитися з цінами на сходи з граніту усі бажаючи можуть на сторінках сайту (у розділі "Ціни").

Сходи з граніту на замовлення

Неповторні фактури та кольори роблять граніт чудовим матеріалом як для оздоблення внутрішніх приміщень, так і для зовнішнього будівництва. Причому у Львові можна виготовити будь-які сходи з граніту на замовлення. Конструкція, виконана відповідно до власного проекту замовника, буде ідеально підлаштована під усю будівлю (розміри прораховуються з точністю до кількох міліметрів).

Завдяки новітнім технологіям в сфері обробки природного каменю, львів’яни можуть замовити сходи з граніту будь-якого розміру, форми, висоти та фактури. Також можливе виготовлення сходів з граніту з ексклюзивним індивідуальним дизайном.

Як замовити сходи з граніту у Львові?

Переглянути актуальний прас на сходи з граніту львів’яни можуть у відповідному розділі сайту. Вирішити ж усі інші питання щодо замовлення гранітних сходів, їх розмірів, кольорової гами та підбору матеріалу можна з консультантами нашої компанії. Зателефонувавши за вказаним на сайті номером, ви довідаєтеся про усі тонкощі купівлі і замовлення сходів з граніту у Львові та регіоні.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть