Види гранітних сходів: шліфовані, поліровані та термічні

Вулиці Львова та Івано-Фраківська прикрашають десятки вельми колоритних будівель, що мають унікальну архітектуру та історичне значення. Сучасним офісам та приватним будинкам вписатися в такий ансамбль допомагають шліфовані та поліровані гранітні сходи.

Архітектурні конструкції з природного каменю чудово підходить як для приміщення, так і для монтування вуличних сходів. Найперше це пов’язано з міцністю та витривалістю. Гранітні сходи приваблюють естетичним виглядом, різноманітністю кольорів та фактур.

При плануванні інтер’єру власної квартири варто не тільки підібрати чудову комбінацію кольорів, але й подумати про фактуру майбутніх гранітних сходів. Після шліфовки природний камінь стає слизьким, що не завжди є прийнятним з огляду на використання цього матеріалу для виготовлення сходів. Запобігти можливому травматизму допомагає термічна обробка граніту.

Популярні різновиди сходів з граніту

Традиційні способи обробки природного каменю сприяють появі у гранітних сходів у Львові та Івано-Франківську різних фактур та якостей поверхні.

Одним з найпопулярніших варіантів є гранітні сходи шліфовані. Для них характерний рельєф з незначними нерівностями (близько 0,5 см). Такий тип обробки запобігає сковзанню, що робить сходи підходящими для зовнішнього будівництва.

Не меншим попитом користуються і гранітні сходи поліровані. Поліровка підкреслює природну красу каменю та надає йому "дорогого" вигляду. Такі сходи ефектні, однак слизькі, тому їх установлюють зі спеціальним пластинами анти ковзання.

Запобігти ковзанню на східцях допоможе термічна обробка. Гранітні сходи термічні мають шершаву поверхню та злегка оплавлену фактуру, що робить їх ідеальними для вулиці.

Де купити термічні, шліфовані та поліровані гранітні сходи?

Будуючи заміський котедж чи офісну багатоповерхівку в Івано-Франківську чи Львові, жителям міста слід завчасно задуматися про купівлю гранітних сходів. Термічні, шіфовані та поліровані сходи з граніту можна замовити в нашій компанії. Ввічливі менеджери залюбки пояснять усі тонкощі підбору подібних архітектурних конструкцій. Усі контактні дані для зв’язку з консультантами можна знайти на сторінках сайту.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть