Гранітні елементи в інтер’єрі будинку

Серед сучасних оздоблювальних матеріалів особливе місце займає граніт. Використання цього каменя доцільне в будь-якому інтер’єрі. Від класичних розкішних до спокійних прованських. Підійдуть елементи з каменю навіть для оздоблення в стилі хай-тек.

Детальніше...

Плитка з граніту: новинки від "Діабаз"

Для оздоблення фасаду будинку, сходів, внутрішніх інтер’єрів українці все частіше використовують граніт. Якісний матеріал стійко переносить інтенсивні навантаження, вологість, температури. Крім того, плитка з граніту має показові естетичні характеристики. Таке оздоблення підлоги чи стін перетворить будь-який інтер’єр на шедевр сучасного дизайнеру.

Детальніше...

Оптовий продаж пам’ятників з граніту у Львові

У повній мірі виразити власну скорботу за померлим дозволяють гранітні пам'ятники з нанесеними написами та малюнками.
Найкраще для подібної ритуальної продукції підійде саме граніт від "Діабаз". Це якісний природний камінь, видобутий на українських родовищах.

Детальніше...

Терміни виготовлення гранітних надгробків

Для бажаючих придбати гранітні пам'ятники ціна та стоки виготовлення дуже відрізнятися. Залежить вартість такої ритуальної продукції від багатьох факторів:

Детальніше...

Кам’яні елементи в інтер’єрі дворянського стилю

Як і двісті років тому, оформлюючи приватні заміські будинки кияни намагаються створити привабливий яскравий інтер’єр, підкресли його розкіш та власний смак. Саме тому будівлю часто оздоблюють у дворянському стилі. Прикрашаючи будівлю різноманітними архітектурними елементами з граніту.

Детальніше...

Де замовити постаменти та п’єдестали з граніту?

Як важливий архітектурний елемент кам’яні постаменти та п’єдестали доволі популярні на вітчизняному ринку. Вони можуть стати основою вуличного пам’ятника, паркової клумби чи фонтану, використаних в оформленні декоративних мостів, східців та балконів скульптурних груп.

Детальніше...

Недорогі надмогильні пам’ятники у Львові

Смерть близької людини лишає по собі не тільки смуток, але й необхідність приймати рішення. В подібній трагічній ситуації львів’янам доводиться стримувати власне горе та займатися оформленням могили, обирати надгробок.

Детальніше...

Виготовлення нестандартних гранітних пам’ятників

Оформлення поховань – справа складна. Причому не тільки в психологічному плані. Додаткові проблеми та складнощі створюють не тільки необхідність стримати емоції, але й вибір дизайну для майбутнього пам’ятника. Більшість львів’ян, не витрачаючи часу на роздуми, замовляє стандартні прямокутні надгробки та кам’яні хрести. Однак виразити свої почуття та повагу до померлого можна і більш оригінально, замовивши нестандартний памятник.

Детальніше...

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть