Як вибирати та коли встановлювати пам’ятник з граніту.

При облагородженні місця захоронення близької людини, головну роль відіграє пам’ятник. Сьогоднішнє різноманіття фірм з надання ритуальних послуг дещо розгублює, не хочеться натрапити на неякісного виробника. Тому, роздивимось детальніше, що варто враховувати обираючи пам’ятник.

Щоб купити гранітний пам’ятник, необхідно знати назву кладовища, номер ряду та місця захоронення. Також не упустіть деталі розташування могили: наявність ухилу місцевості, необхідність демонтувати старий пам’ятник тощо.

Зорієнтуйте менеджера фірми на рахунок відстані від місця паркування автомобіля до місця встановлення пам’ятника. Іноді виникають складності з транспортуванням пам’ятника з граніту у Львові через занадто вузькі проходи на старих кладовищах.

Якщо Ви вирішили купити гранітний пам’ятник, майте на увазі, що на його ціну вплинуть обрані розміри, форма та вид граніту.

Найбільш демократичну вартість мають пам’ятники стандартної форми:

  • горизонтальні (одинарні);
  • вертикальні (подвійні).

Вас повинна насторожити занадто низька ціна на надмогильні пам’ятники у Львові: є вірогідність того, що фірма навмисно зменшує розміри тумб, стел і квітників пам’ятника та обманює клієнтів.

Український ринок заповнений різноманітними сортами граніту, які мають різні ціни в залежності від місць видобутку. Найбільш поширені пам’ятники з граніту у Львові, який видобуто в Україні, Росії та Китаї. Але головну роль відіграє не місце походження каміння, а якість обробки граніту, дотримання технології та майстерність каменярів.

Пам’ятайте при купівлі пам’ятника!

Перед тим, як вирішите купити надмогильні пам’ятники у Львові, виясніть інформацію про фірму з якою матимете справу:

  • юридична адреса;
  • терміни її функціонування на ринку.

Вимагайте, щоб обрана фірма видала специфікацію до замовленого пам’ятника з його параметрами та родовищем граніту. Постарайтесь бути присутнім на кладовищі під час монтажу пам’ятника щоб вчасно вирішити питання та попередити можливі проблеми.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть