Підтримуй своє: чому український граніт краще

Граніт широко використовується в усьому світі в якості облицювального та оздоблювального матеріалу. Тому значні родовища цього природного будматеріалу можна вважати справжнім скарбом для України. Добутий тут камінь використовується для виробництва пам'ятників з граніту, бруківки, стільниць, фасадної плитки. Вітчизняний граніт має унікальний малюнок та структуру.

Однак чи не поступається цей матеріал іноземним аналогам? В жодному разі. Доказом тому можуть стати як фізико-хімічні властивості українського каменю, так і його витривалість (до механічних впливів, зносу, довготривалої експлуатації).

Купуючи граніт в Ужгород, ви отримаєте стійкий до особливостей вітчизняного клімату матеріал. Добутий на території Житомирської області камінь витримує рекордні коливання температури. Від зимових 30 градусів морозу до 40⁰ літньої спеки. Завдяки яскравому малюнку та гамі відтінків, граніт місцевого виробництва прикрасить ваші будинки та вулиці. Причому обрати камінь потрібного відтінку та зробити замовлення бруківки в Україні можна безпосередньо на нашому сайті. Не витрачаючи часу.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть