Замовлення пам’ятника: що важливо знати?

Вибір та замовлення пам’ятника – справа доволі відповідальна та делікатна. Подібне завдання потребує уважності, грамотного підбору матеріалів та стилю оформлення поховання. Адже непорозуміння при виготовленні надгробка призведуть до недоречних клопотів, проблем та хвилювань. Запобігти зайвим турботам замовникам допоможе кілька правил:

• Варто підібрати стійкий до вітчизняних кліматичних умов матеріал. Оптимальним рішенням стане придбання граніту, що витримує добре вологість, морози та вплив ультрафіолету;
• Необхідно узгодити ескіз майбутнього надгробка, його дизайн та розміри. Сучасне виробництво пам'ятників у Львові дозволяє реалізувати в камені будь-які побажання клієнта. Від стандартних до складних меморіальних комплексів.
• Приділити більше часу оформленню. Слід уважно перевірити ескіз та звірити усі дані, що будуть вигравіювані на поверхні каменя (ім’я, прізвище, роки життя, епітафію тощо).

Особливої уваги потребує вибір фото для надгробка. Бажано обрати світлину, зроблену професіоналом. А наші майстри зроблять гравірування зображення на камені до найменших дрібниць за найнижчою ціною у Львові.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть