Декілька міфів про натуральний та штучний камінь

Виробники штучного каменя активно пропагують його використання, порівнюючи його з гранітом та мармуром. Через подібні порівняння в уяві пересічних українців з’являються найрізноманітніші міфи про природний та штучний камінь.

Далекими від реальності є наступні твердження:
Граніт дорожчий за штучний камінь. Виготовлений з агломерату чи акрилу (банальна пластмаса) матеріал коштує відсотків на 30 більше. Меншою вартістю відрізняється тільки неякісний пластик, що швидко втрачає привабливість. Тому гранітні мийки обійдуться покупцям дешевше.

Доглядати за натуральним каменем складно. Почути подібне можна тільки з вуст продавців пластмасових стільниць та підвіконь. Насправді вироби з граніту не абсорбують вологу і легко очищуються звичайним мильним розчином.
Від перегріву камінь може тріснути. Ні, від впливу гарячих сковорідок варто захищати саме штучний матеріал. Граніт високими температурами не зіпсуєш.Часом споживачі не купують гранітні підвіконня через підвищений радіаційний фон. Але природний матеріал не представляє жодної загрози. Докладніше про це на сайті granit-diabaz.com.ua.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть