Гранітні парапети та накривочні плити

Оздобленню фасадів та садово-парковому дизайну приділяється все більше уваги. Причому спеціалісти намагаються поєднати в оформленні естетичність, розкіш, довговічність та надійність. Не витрачаючи при цьому значних коштів. Сприяє цьому використання виготовлених з граніту накривних плит та парапетів. Вони застосовуються при оформленні терас, балконів, фасадів, мостів, паркових клумб і навіть огорож.

Такі гранітно-бетонні огорожі у Львові доволі популярні завдяки колоритності, стійкості та довговічності матеріалу. Замовити їх можна, зв’язавшись з представниками "Діабазу". Компанія пропонує своїм клієнтам два варіанти парапетів:

• Цільні. Всі елементи такого парапету ми повністю виготовляємо з граніту у Львові. Це надає виробу монументальності і надійності.
• Облицьовані. Радіальні та лінійні парапети формуються з бетонної чи цегляної основи, модульних/колотих плит та гранітної накривної плити.
Бажаючі зможуть замовити накривні плити, радіальний парапет будь-якої форми та інші вироби з граніту в Хмельницькому та інших містах регіону. Лишивши онлайн-заявку на сайті "Діабазу".

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть