Де замовити постаменти та п’єдестали з граніту?

Як важливий архітектурний елемент кам’яні постаменти та п’єдестали доволі популярні на вітчизняному ринку. Вони можуть стати основою вуличного пам’ятника, паркової клумби чи фонтану, використаних в оформленні декоративних мостів, східців та балконів скульптурних груп.

Для виготовлення таких постаментів, надгробків, меморіальних дощок та вуличних статуй в Україні найчастіше застосовують саме граніт, властивості якого роблять матеріал особливо витривалим. Як і самі гранітні пам'ятники, вирізані з каменю п’дестали довгі роки лишаються стійким до сонця, вітру, морозів, підвищеної вологості та механічних впливів. Зберігають свою початкову привабливість.

Однак дуже важливо не помилитися при виборі матеріалу і виробника. Замовити кам’яний п’єдестал потрібного розміру бажаючі зможуть через компанію "Діабаз". Завдяки власним кар’єрам, ми пропонуємо українцям виключно якісну продукцію і транспортуємо граніт у Львів по ціні виробника. Уточнити вартість надгробка чи постаменту можна через сайт компанії або за телефоном.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть