Кам’яні елементи в інтер’єрі дворянського стилю

Як і двісті років тому, оформлюючи приватні заміські будинки кияни намагаються створити привабливий яскравий інтер’єр, підкресли його розкіш та власний смак. Саме тому будівлю часто оздоблюють у дворянському стилі. Прикрашаючи будівлю різноманітними архітектурними елементами з граніту.

Для відтворення привабливих дворянських резиденцій столичні архітектори встановлюють гранітні балюстради та балясини. Такі кам’яні стовпчики та перила не тільки прикрашають широкі сходи з каменю в Києві, але й служать важливим елементом безпеки для:
• балконів;
• терас;
• віконних промів.

Доповнити подібні обмежувальні елементи та балюстради із граніту можна кам’яними тумбами, що посилюють конструкцію перил та підкреслюють її красу.
Додаткової яскравості додасть інтер’єру і тематично оформлений камін, вирізаний з білого чи рожевого каменя. Замовити подібну продукцію з граніту для оформлення культурного центру, приватного будинку, ресторану чи заміського клубу кияни зможуть на сайті "Діабаз". Великий вибір каменю та надійну якість ми гарантуємо. Телефонуйте уже сьогодні!

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть