Де замовити та купити гранітні меморіальні дошки у Львові

У свій час у Львові проживали відомі діячі української історії і культури та відбувалася низка подій, пам’ять про які увічнюють гранітні меморіальні дошки. Це своєрідне свідчення пошани та пам’яті з символічним зображенням події чи портретом. Подібні дошки з довговічного природного матеріалу прикріпляють на стінах будинків, парканах та дверях традиційно встановлюють на будівлях, де жила чи працювала знаменита особистість.

Також значним попитом користуються фасадні таблички та вивіски з граніту, оздоблені гравіюванням. Найчастіше на них наносять логотипи компаній, назви, інформацію про початок будівництва та різні художні елементи.

Виготовлення табличок та меморіальних дощок

Традиційно вивіски, таблички та різнопланові меморіальні дошки виготовляють з надійного природного каменя різних відтінків. Властивості граніту (довговічність. стійкість до ультрафіолету, вологи та різкої зміни температур) дозволяють таким виробам довгий час зберігати початковий вигляд, незважаючи на погодні умови.

Завдяки сучасним технологіям обробки граніту та значному досвіду наших працівників, гранітні меморіальні дошки та вивіски від компанії "Діабаз" можуть бути досить різноманітними. Це стосується і відтінку, і форми, і оздоблення виробів.

На замовлення клієнтів ми можемо в стислі терміни виготовити та встановити гранітну меморіальну дошку, вивіску підприємства чи пам’ятну табличку:
• горизонтальної форми;
• вертикальної форми;
• овальної форми.

Також можливе виготовлення табличок за індивідуальними ескізами замовників. Додатково продукцію можна оздобити фаскою, відполірувати, піддати термообробці та нанести будь-яке зображення.

Де замовити меморіальну дошку?

У Львові меморіальні дошки, адресні таблички та вивіски з граніту можна придбати у представників компанії "Діабаз". В нашій компанії можна купити меморіальну дошку будь-якого розміру та формату. Зразки продукції з граніту різних відтінків та фактури львів’яни можуть переглянути на сторінках зручного каталогу.

Купити дошки і таблички з граніту високої якості жителі Львова можуть як гуртом, так і в роздріб. Актуальні ціни на продукцію, вартість гравіювання на фасадних табличках та терміни виготовлення гранітної меморіальної дошки нестандартних розмірів від "Діабазу" можна довідатися, зв’язавшись за вказаними на сайті телефонами з менеджерами компанії.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть