Балюстради і перила із каменю від компанії "Діабаз"

Додати індивідуальності та стилю при оформленні офісних та виставкових центрів чи приватних котеджів допомагають гранітні балюстради, виготовленні у точній відповідності до потреб архітекторів та дизайнерів.

Замовити такі перила та балясини із граніту будь-якої форми та розміру українці можуть в компанії "Діабаз".

Ми спеціалізуємося на видобуванні та обробці граніту і гарантуємо своїм клієнтам:

  • доступні ціни;
  • великий асортимент гранітних перил та балясин;
  • можливість виготовлення балюстрад за власними ескізами;
  • швидке виконання усіх замовлень;
  • оперативну доставку в будь-який куточок Україні.

Уточнити ціни нашої продукції та зробити замовлення можна за вказаними на сайті телефонами.

Балюстради із граніту - де застосовувати?

В сучасному будівництві та інтер’єрному дизайні все частіше використовуються балюстради з граніту, що представляють собою невисоку огорожу для балконів, східців та галерей. Подібний архітектурний елемент монтується не тільки для підкреслення розкоші та стилю, але й з міркувань безпеки.

Завдяки властивостям природного каменя, балясини та перила з граніту можна розміщувати як в приміщеннях так і зовні. Вони довгий час зберігають свій початковий вигляд і не потребують ремонту чи заміни. Граніт не вигорає, не кришиться під впливом вологи та механічних пошкоджень, чудово переносить зміну температур (вогнетривкий).

Де купити гранітні балюстради?

Одним з напрямків діяльності компанії "Діабаз" є виготовлення гранітних балясин та перил. Форма і розміри цих декоративних елементів може суттєво відрізнятися. Переглянути зразки наших робіт бажаючі можуть на сторінках нашого інтернет-каталогу.

Крім представлених виробів, спеціалісти нашої компанії можуть виготовити гранітні перила та балясини за індивідуальними ескізами замовників. Дізнатися вартість такої балюстради з граніту потрібного вам відтінку та уточнити деталі доставки можна за вказаними на сайті "Діабаз" телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть