Приймаємо замовлення на вази із натурального каменю

Декоративні вази з граніту можна вважати традиційним елементом при оформленні місця поховання. Крім того, подібні вироби різної форми, розміру та конфігурації доволі часто застосовуються у ландшафтному дизайні.

Купити вази із граніту різних відтінків жителі України можуть у представників "Діабаз".

Перевагами нашої компанії можна вважати:

  • великий вибір готової продукції;
  • можливість виготовлення гранітних ваз за індивідуальними ескізами;
  • доступні ціни та швидка доставка.

Уточнити орієнтовні терміни доставки і вартість вази з темного граніту бажаючі можуть по телефону, вказаному на нашому інтернет-сайті.

Вази із граніту як елемент декору

Кам’яні вази можна вважати традиційним елементом вуличного декору. Однак сьогодні ваза із граніту може прикрашати не тільки міський ландшафтний парк чи меморіальний комплекс. Подібні декоративні вироби різної форми, розміру та фактури чудово впишуться в інтер’єр офісної будівлі, банку чи оформленої в класичному стилі квартири.

Вази із натурального каменю стійкі до впливу:

  • ультрафіолету та вітру;
  • підвищеної вологості;
  • низьких та високих температур;
  • механічних пошкоджень.

Вони довгий час зберігають свій початковий вигляд, не потребуючи при цьому специфічного догляду чи додаткової обробки лаком чи фарбою.

Де купити кам'яні вази?

Компанія "Діабаз" спеціалізується на добуванні та обробці граніту, а також на виготовленні широкого асортименту декоративних елементів, серед яких і вази із граніту. Завдяки найсучаснішому виробництву та кваліфікованим спеціалістам, ми можемо виготовити вази із граніту будь-якої форми та розмірів.

При бажанні клієнти компанії можуть замовити вазу із граніту за власним ескізом. Уточнити ціну такого виробу, а також підібрати найбільш підходящий відтінок граніту українці можуть, зателефонувавши за вказаними на сайті компанії "Діабаз".

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть