Проектуємо та виготовляємо вхідні кам'яні групи із граніту

Для оформлення офісних будівель, медичних та торгівельних центрів в Україні все частіше застосовують вхідні кам'яні групи. Цей архітектурний елемент відрізняється розкішним виглядом та показовою довговічністю.

Замовити виготовлення вхідних груп із натурального каменю жителі Львова та інших регіонів України можуть в компанії "Діабаз". Завдяки власним кар’єрам і сучасному виробництву ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісну продукцію за цілком доступними цінами.

Переглянути зразки наших робіт та уточнити їх вартість можна в інтернет-каталозі компанії або зателефонувавши нашим менеджерам.

Гранітні вхідні групи в дизайні фасаду

Надати будь-якій будівлі престижного вигляду можна застосувавши в оформленні фасаду гранітні вхідні групи. Подібні архітектурні елементи служать не тільки показником сучасного дизайну і стилю, але й захищають стіни будинку від впливу сонячних променів, підвищеної вологості, низьких температур та вітру.

Керуючись потребами замовника, при проектуванні вхідних кам’яних груп дизайнери та архітектори можуть комбінувати будь-які елементи:

Проектування вхідних кам’яних груп

Компанія "Діабаз" видобуває граніт та виробляє з цього природного каменя широкий асортимент продукції. Крім того, наші спеціалісти можуть взяти на себе проектування вхідних кам’яних груп для приватних котеджів, багатоквартирних будинків, банків, ресторанів та офісних будівель.

Ціна виготовлення вхідних кам’яних груп в першу чергу залежить від:

  • складності та об’єму робіт;
  • виду використаного граніту;
  • необхідності додаткової обробки (полірування, термічна обробка тощо).

Замовити вхідні групи із граніту будь-якого відтінку бажаючі можуть за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть