Сучасні пам’ятники та обеліски із граніту

Встановлення гранітних обелісків – один з популярних способів оформлення поховань. Такі надгробки дозволяють в повній мірі виразити свою повагу та любов до померлої людини.
Замовити ексклюзивний обеліск чи купити готову ритуальну продукцію жителі Львова можуть в компанії «Діабаз», зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Ми пропонуємо своїм клієнтам:
овальні гранітні обеліски, виготовлені на замовлення за ескізом замовника;
• виготовлення 3д-моделі обеліска (при потребі);
• використання для виготовлення пам’ятників якісного граніту;
• оперативне виконання складних замовлень;
• доступні ціни на усю продукцію компанії;
• можливість доставки готових обелісків по всій Україні.

Гранітні обеліски – вишуканість відтворена у каменю

Встановлювати обеліск на могилу почали ще в давні часи. Спочатку ці монолітні кам’яні глиби встановлювалися як знак пошани до богів чи фараонів, пізніше – для вшанування полеглих у війнах та битвах героїв.
Сьогодні купити та встановити обеліски із граніту різних відтінків можуть не тільки вельможі та правителі, а й звичайні українці. Це доволі універсальний тип надгробків, що може встановлюватися на жіночій чи чоловічій могилі.
Причому такий монумент може відрізнятися не тільки кольором, але й формою, оздобленням та художнім різьбленням. Досвідчені спеціалісти компанії «Діабаз» можуть відтворити в граніті будь-який ескіз клієнта. Завдяки цьому та сучасним технологіям обробки природного каменю, виготовляються гранітні обеліски у вигляді рози, овалів, сердець, ангелів, сувоїв та інших.

Де у Львові купити обеліски із граніту?

Замовити гранітні обеліски у вигляді рози, сувою чи іншої фігури львів’яни можуть у менеджерів компанії «Діабаз», зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Завдяки досвіду наших майстрів та значній сировинній базі, ми швидко виконаємо будь-яке замовлення. Включаючи ексклюзивний гранітний обеліск сувій чи розу зі складним декором.
Уточнити вартість такого пам’ятника та орієнтовні терміни його виготовлення бажаючі можуть зателефонувавши менеджерам «Діабаз» або залишивши заявку на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть