3d-моделювання гранітних пам'ятників та меморіальних комплексів

Компанія «Діабаз» пропонує своїм клієнтам не тільки якісний граніт власного виробництва, але й широкий перелік інших послуг. У тому числі, створення тривимірних моделей та подальше виготовлення пам’ятників різної складності.
Замовити 3d-модель пам'ятника чи ексклюзивного меморіального комплексу будь-якої складності бажаючі можуть зателефонувавши менеджерам нашої компанії.

Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • якісну візуалізацію усіх побажань клієнта щодо оформлення майбутнього пам’ятника;
  • стислі терміни створення тривимірного макету;
  • оперативне виготовлення пам’ятника за узгодженим з клієнтом проектом.

Проектування ескізів пам'ятників в 3д

Інноваційні технології поступово впроваджуються не лише у видобуванні граніту, але й у виготовленні гранітних пам’ятників, стел та меморіальних комплексів. Такою інновацією, запровадженою компанією «Діабаз», можна вважати 3d-моделювання пам'ятників.
Тривимірний проект пам'ятника дозволить забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід та у повній мірі відобразити його побажання. Крім того, готові ескізи пам'ятників в 3д дозволять:

  • візуально зобразити майбутній пам’ятник з усіма деталями оздоблення;
  • підібрати найбільш вдалу кольорову схему;
  • підібрати та зобразити різні варіанти декорування надгробка;
  • узгодити з клієнтом усі неточності ще до виготовлення пам’ятника.

Як замовити 3д пам'ятника у Львові?

Створення надгробків та меморіальних комплексів з граніту вимагає від майстра високої кваліфікації та художнього чуття. Однак результат залежатиме не лише від досвіду працівників компанії «Діабаз», а й від розуміння побажань замовника.Щоб краще зрозуміти потреби львів’ян, наші досвідчені дизайнери виготовлять ескізи пам'ятників в 3д. Така модель дозволить зобразити усі ексклюзивні деталі декорування та написи на майбутньому надгробку, а також чітко узгодити з замовником усі дрібниці і виправити всі недоліки. Замовити тривимірний проект пам’ятника та подальше виготовлення ексклюзивного надгробку жителі Львова можуть за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть