Окраса фасаду - колони із натурального каменю

Гранітні колони використовувалися в архітектурі з давніх часів. Сьогодні їх популярність в інтер’єрах та оздобленні фасадів тільки зростає.
Компанія «Діабаз» пропонує своїм клієнтам готові колони із граніту та виготовлену на замовлення продукцію.

Замовивши нашу продукцію, львів’яни отримають:

  • колони будь-якої форми та розміру;
  • якісний граніт різних відтінків;
  • можливість розробки ексклюзивного дизайну;
  • оптимальні терміни виконання замовлення;
  • доступні ціни на весь асортимент продукції.

Зробити замовлення бажаючі можуть за вказаними на сайті «Діабаз» телефонними номерами.

Гранітні колони – надійність перевірена часом

Колони із граніту широко використовувалися в оформленні фасадів та внутрішніх приміщень ще з античних часів. Сьогодні такі архітектурні елементи з традиційною будовою можна зустріти в театрах, розважальних комплексах, ресторанах, готелях, будівлях банків та приватних котеджах.
Гранітні колони використовуються як з декоративною метою (для оздоблення приміщення та надання йому певного стилю), так і в якості опори для різноманітних арок та порталів. Крім того, колони прикрашені оригінальними орнаментами та декоративним різьбленням допомагають візуально приховати деякі інженерні комунікації, шви на стінах та електропроводи.

Виготовлення колон із граніту на замовлення

В сучасному інтер’єрному дизайні гранітні колони різного розміру та форми застосовують досить часто. Завдяки вдосконаленню видобування та виробництва, подібна продукція з граніту від компанії «Діабаз» стала більш доступною.
Львів’яни можуть замовити в компанії «Діабаз» гранітні колони, фото яких опубліковано в нашому інтернет-каталозі. Крім того, наші спеціалісти можуть виготовити продукцію з ексклюзивним дизайном у точній відповідності з побажаннями клієнта.
Довідатися про вартість виготовлення гранітних колон та замовити ексклюзивні вироби жителі Львова можуть за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть