Продукція компанії «Діабаз»: карнизи із каменю

Окрім видобування граніту високої якості, компанія «Діабаз» пропонує своїм клієнтам високоякісні кам’яні карнизи. Ця продукція відрізняться формою, розмірами та кольором і повністю відповідає потребам замовників.
Купити карнизи із граніту для оформлення вхідних груп чи цоколя будівлі жителі Львова можуть у представників компанії «Діабаз».

Ми забезпечимо:
• якісну продукцію;
• швидке виконання складних замовлень;
• можливість виготовлення гранітних карнизів за ескізами замовника;
• нанесення складних орнаментів на лицьову сторону карнизу (при потребі);
• доступні ціни та можливість отримання знижок.

Уточнити вартість карнизу та оформити замовлення бажаючі можуть, зателефонувавши просто зараз за вказаними на сайті телефонами.

Карнизи із граніту, як елемент довершеності фасадів

Кам'яні карнизи – виготовлений з каменю архітектурний елемент, що використовуються в оформленні фасадів різноманітних будівель. Така деталь додає багатоповерхівці, приватному котеджу чи офісній будівлі особливого стилю. Крім того, карнизи із граніту не піддаються впливу від зайвої вологи, вітру чи морозів.
Залежно від місця встановлення, карнизи із граніту можуть бути різних типів:
• кутові;
• міжповерхові;
• цокольні.

Крім того, купити карнизи із граніту можна для оформлення різноманітних порталів, вікон та вхідних груп.

Де купити гранітні карнизи у Львові?

Львівські архітектори та будівельники досить часто застосовують в оздобленні фасадів будівель кутові та міжповерхові карнизи із граніту.
Фото карнизів із каменю, виготовлених майстрами нашої компанії, львів’яни можуть побачити на сторінках онлайн-каталогу. Ви можете придбати в компанії «Діабаз» будь-який з цих виробів або замовити карнизи із каменю з ексклюзивним художнім різьбленням.
Довідатися ціну готової продукції та узгодити вартість кам’яних карнизів на замовлення можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам (телефони вказані в розділі «Контакти»).

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть