Виготовлення пам’ятників для тварин у Львові

Пам’ятники домашнім тваринам у Львові

Для деяких мешканців Львова тварина, що протягом багатьох років проживала поруч, стає не просто домашнім улюбленцем. Це справжній член родини, смерть якого викликає біль і горе. Полегшити подібне почуття може повноцінне поховання тварини з встановленням пам’ятника та облаштуванням могили.

Виготовлення пам’ятників для тварин – послуга доволі специфічна і нетрадиційна. Однак спеціалісти компанії «Діабаз» готові оперативно і якісно виконати подібне замовлення. Вартість гранітного надгробку для домашнього улюбленця та можливі варіанти декорування могили львів’яни можуть побачити на сторінках нашого сайту.

Пам’ятники для домашніх тварин на замовлення

Втрату домашніх улюбленців деякі львів’яни переживають не менш тяжко і трагічно, ніж смерть близької людини. В подібній ситуації попрощатися з другом родини і заспокоїти власний біль допоможе поховання тварини. Саме з цією метою компанія «Діабаз» пропонує пам’ятники для тварин на замовлення. Для їх виготовлення використовується якісний граніт та спеціальне обладнання, що дозволяє декорувати надгробок різьбленням, гравіюванням чи зображенням померлої тварини. Форма пам’ятників для домашніх улюбленців, як і варіанти оздоблення, може суттєво відрізнятися. Бажаючі можуть замовити пам’ятники для тварин круглої, прямокутної чи, приміром, овальної форми.

Де купить пам’ятники для тварин у Львові?

Поховання чотирилапих друзів родини на спеціальних кладовищах поступово перестає дивувати львів’ян. Сьогодні це доволі звичне явище, що дозволяє попрощатися з другом і пережити свою втрату. Такі поховання потребують спеціальної атрибутики. В тому числі, пам’ятників, достойні зразки яких доволі важко знайти у Львові. Компанія «Діабаз» займається не тільки реалізацією готових надгробків, але й виготовлене пам’ятники для тварин на замовлення. З цією метою ми використовуємо якісний граніт з високим рівнем стійкості до ультрафіолету, погодних умов та механічних ушкоджень. Уточнити ціну та оформити замовлення на невеликий надгробок для померлої тварини можна за телефонами, вказаними на сайті «Діабаз».

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть