Європейські пам’ятники на замовлення від виробника

Витончені надгробки європейського зразка все частіше привертають увагу жителів Львова. Причому ці надгробки приваблюють не тільки цікавим зовнішнім виглядом, але й компактними розмірами.
Замовити європейські пам’ятники будь-якої форми та розміру львів’яни можуть через онлайн-каталог нашої компанії.

Наші майстри візьмуться за виготовлення представлених на сайті надгробків або виготовлять пам’ятник за ескізом замовника. Визначити орієнтовну ціну та дизайн майбутнього надгробного пам’ятника в європейському стилі мешканці Львова можуть, зателефонувавши представникам «Діабаз» за вказаними на сайті телефонами.

Виготовлення європейських гранітних пам’ятників

Сьогодні увічнити пам’ять близької людини можна не тільки традиційним прямокутним чи овальним, але й незвичним католицьким надгробком. Подібні європейські пам’ятники на замовлення оздоблюють красивим художнім гравіюванням та малюнками. Крім того, працівники компанії «Діабаз» можуть додатково виготовити:
• ритуальні скульптури;
• вишукані вази та чаші;
• лампади та інші декоративні елементи.

Де придбати європейські пам’ятники у Львові?

Європейське оформлення могил померлих допоможе виконати компанії «Діабаз». У нас можна купити європейські пам’ятники з різним декоруванням. Зробивши у нас замовлення мешканці міста гарантовано отримають:

3D-моделювання модель пам’ятника чи меморіального комплексу (при необхідності);
• продукцію з якісного різнокольорового граніту;
• виготовлення, доставку та монтаж пам’ятника в максимально стислі терміни.

Ціни на європейські пам’ятники та меморіальні комплекси залежать від складності роботи, наявності додаткових декоративних елементів, використання одного або двох відтінків граніту та тривалості робіт по виготовленню надгробка. Уточнити вартість готової продукції від «Діабаз» бажаючі можуть, зателефонувавши нашим менеджерам або переглянувши прайс безпосередньо на сайті компанії.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть