Гранітні склепи у Львові від виробника

З давніх часів склепи вважалися одним з найвдаліших способів оформлення могил померлих. Сьогодні купити гранітні склепи стандартного зразка для оформлення родинного поховання або замовити їх виготовлення за власними ескізами жителі Львова можуть в компанії «Діабаз».

Звернувшись до наших представників, ви гарантовано отримаєте:
• оригінальний дизайн майбутнього склепу;
• використання високоякісного граніту, стійкого до механічних пошкоджень та погодних впливів;
• доставку та монтаж готових гранітних склепів.
Ознайомитися з прайсом та зразками наших робіт бажаючі можуть на сайті компанії або зателефонувавши менеджерам «Діабаз» за вказаними телефонами.

Недорогі склепи із граніту на замовлення

На протязі сотень років родинні склепи, оздоблені статуями з граніту та вишуканою декоративною різьбою, вважалися ознакою розкоші, багатства і впливовості родини покійного. Деякі з подібних поховань збереглися і до наших часів, лишивши вічну пам’ять за померлими.
Завдяки сучасним технологіям видобування та обробки природного каменя, вартість склепів із граніту суттєво знизилася. Сьогодні замовити подібне оформлення надгробків доступне усім львів’янам. Причому склепи із граніту на замовлення клієнтів можуть бути додатково оздоблені будь-якими декоративними елементами. Починаючи з невеликих куль та статуй і закінчуючи масштабною різьбою, барельєфами та гравіюванням.

Де у Львові замовити гранітні склепи?

Встановлення родинного гранітного склепу – своєрідна данина пам’яті та можливість об’єднати близьких людей навіть після смерті. У Львові виконати подібне складне замовлення можуть працівники компанії «Діабаз». Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальне оздоблення для склепу та виконають 3D-моделювання (при необхідності).
Ціни на гранітні склепи, виготовлені нашими майстрами, а також зразки оформлення поховань львів’яни можуть побачити на сторінках нашого онлайн-каталогу. Оформити замовлення на гранітні склепи у Львові та уточнити орієнтовні терміни їх доставки можна, зателефонувавши представникам «Діабаз» або лишивши заявку на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть