Гранітні гробівці у Львові на замовлення

Оформлення могили померлого включає не тільки виготовлення пам’ятника та встановлення навколо поховання огранки. Ще одним елементом оздоблення могили є встановлення відкритих та закритих гробівців з граніту.

Замовити гранітні гробівці львів’яни можуть в компанії «Діабаз». Наші працівники візьмуть на себе не тільки виготовлення ритуальної продукції, але й доставку та встановлення виробу на місці поховання. При цьому ми гарантуємо своїм замовникам:
• виготовлення гробівців за індивідуальними ескізами;
• максимальну оперативність при виконанні замовлення;
• доступні ціни.
Уточнити вартість гробівців зі складним гравіюванням та додатковими декоративними елементами бажаючі можуть в нашому фото-каталозі або за телефонами, вказаними на сайті.

Виготовлення гробівців з граніту за низькими цінами

Одним з популярних способів оформлення поховань у Львові є встановлення гранітних гробівців. Вони виконують не тільки захисну функцію (бережуть могилу від розмивання, просідання, появи небажаної рослинності), але й естетичну. Особливо це стосується гробівців, виготовлених з граніту кількох відтінків.
Традиційно на могилах встановлюють закриті або відкриті гранітні гробівці. Перші повністю закривають місце поховання, другі дозволяють облаштувати на могилі невеликий квітник.

Де купить гранітні гробівці?

Шукаючи для оформлення поховання якісну продукцію з природного каменю, мешканцям Львова варто зазирнути на сайт компанії «Діабаз». Ми пропонуємо клієнтам широкий асортимент ритуальної продукції, в тому числі – гранітні гробівці. Ціни на гробівці з граніту, виготовлені працівниками компанії, залежать від кількох факторів.

В тому числі, від:
• форми майбутнього виробу;
• наявності додаткового оздоблення та декоративних елементів;
• використання граніту кількох відтінків;
• термінів виготовлення гробівців з граніту.
Уточнити вартість майбутнього надгробка та терміни його становлення на місці поховання бажаючі можуть у менеджерів «Діабаз» (контактні дані вказані на сайті).

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть