Садові гранітні фонтани на замовлення

Фонтани з граніту можуть стати окрасою міської площі, парку і навіть приватного подвір’я. Вони відрізняються розмірами ти оригінальними формами. У Львові купити садові гранітні фонтани, ціна яких залежатиме від відтінку каменя та складності роботи, можна у представників "Діабаз".

Ми гарантуємо кожному замовнику:
• використання якісної гранітної сировини;
• можливість виготовлення ексклюзивних фонтанів з художнім різьбленням та іншим декором;
• доступні ціні на фонтани з граніту та їх доставку.
Ознайомитися зі зразками продукції та замовити фонтан за власним ескізом усі бажаючі можуть через онлайн-каталог компанії.

Виготовлення фонтанів з граніту

Витесані з каменю фонтани прикрашали палаци вельмож та парки з давніх часів. Сьогодні подібна ознака розкоші перетворилася на доволі популярний декоративний елемент, доступний кожному жителю Львова. Процес видобування природного каменю та виготовлення фонтанів з граніту суттєво спростився. При цьому розвиток технологій обробки дозволяє створювати гранітні фонтани оригінальних форм. В тому числі, у вигляді:
• скульптур (янголи, людські фігури, тварини, птахи);
• куль та їх композицій;
• різних геометричних елементів;
• вазонів, глечиків тощо.

Де купити фонтани з граніту у Львові?

Плануючи доповнити ландшафт міського скверу чи приватного парку, львів’янам варто зазирнути в фото-каталог компанії "Діабаз". Ми пропонуємо своїм замовникам широкий вибір цільних та облицьованих гранітних фонтанів на замовлення. Ціна на гранітні фонтани нашого виробництва також вказана на сторінках сайту. Замовити оптом фонтани з граніту у Львові чи області бажаючі можуть уже сьогодні. Достатньо зателефонувати представникам компанії "Діабаз". У менеджерів також можна уточнити вартість такої покупки та можливість доставки за вказаною клієнтом адресою.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть